Від Черкащини планують подати кандидатури двох освітян на присудження премії Верховної Ради України

13 червня 2022, 17:40

Члени постійної комісії обларди з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики та спорту вивчили  подані матеріали та обрали дві кандидатури на присудження премії ВРУ педагогічним працівникам закладів дошкільної, загальної середньої, профіесійної, (професійно-технічної) та позашкільної освіти. Відповідні проєкти рішень надалі розглянуть депутати в ході пленарного засідання.

Так, серед працівників закладів загальної середньої освіти обрали вчителя математики ФІМЛІ Романа Барвінка.

Роман Леонідович родом із Чигирина. Вже 11 років освітянин працює в цьому ліцеї. Для забезпечення навчального процесу він використовує перспективні технології і новітні досягнення педагогічної науки. У роботі надає перевагу творчим методам, стимулює в учнів розвиток логічного мислення.

Його вихованці щороку виборюють призові місця на різних етапах Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін. За період 2016-2022 на II етапі Всеукраїнської олімпіади з математики має 33 переможці, на III етапі - 23 і на IV етапі - 1 переможець. За підсумками ЗНО-2021 5 учнів Романа Леонідовича отримали 200 балів із математики.

Другим кандидатом, якого визначила комісія, став Станіслав Кошолап, директор Багатопрофільного регіонального центру професійної освіти у Черкаській області, що розташований у Мокрій Калигірці.

Це єдиний в області Центр, який об'єднує 5 закладів освіти. Станіслав Васильович об'єднав колектив з 1343 здобувачів освіти та 282 працівників.

Студенти цього закладу неодноразово перемагали в конкурсах фахової майстерності: Регіонального етапу Всеукраїнського конкурсуWorldSkills UKRAINE 2021 (за компетенціями: „Перукарське мистецтво“, „Технологія моди“ „Слюсарна справа“), Всеукраїнського чемпіонату з перукарського мистецтва, макіяжу, нігтьової естетики „Кубок Києва".

Директор зміг побудувати міцні, ефективні зв'язки з 45 підприємствами регіону, на замовлення яких готуються робітничі кадри за 15 напрямами підготовки (професіями) та завдяки чому майбутні кваліфіковані робітники можуть відточувати свою майстерність на сучасних підприємствах.


Виконавчий апарат обласної ради