Валентин Тарасенко взяв участь у роботі колегії Департаменту соціального захисту

01 серпня 2019, 10:39

Основним питанням, яке розглядали учасники колегії – підсумки роботи Департаменту, підпорядкованих органів і установ області за  перше півріччя 2019 року.

З цього питання інформував присутніх директор Департаменту Руслан Чикало. Він, зокрема, зазначив, що одним із пріоритетних завдань, над яким працює установа, є  забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня соціального захисту населення області. Серед них – підвищення рівня оплати праці, погашення боргів із виплати заробітної плати, рівень безробіття та низка інших важливих питань.

Він також зауважив, що у першому півріччі 2019 року соціальною допомогою від держави скористалися 208,4 тис. сімей, що становить понад 40 відсотків від загальної кількості сімей області. У порівнянні з І півріччям 2018 року цей показник збільшився на 13 відсотків.

 

Очільник департаменту детально проаналізував стан роботи щодо соціального захисту ветеранів, осіб з інвалідністю та постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, учасників антитерористичної операції та ООС, учасників Революції Гідності, реабілітації дітей з інвалідністю, інших категорій пільговиків.

Наголошено, що в області функціонують 14 інтернатних установ, 29 територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та 7 Центрів надання соціальних послуг.

У роботі колегії взяв участь перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко.

Він підкреслив, що на фінансування діяльності установ соціального захисту населення Черкащини передбачено найбільшу частку коштів обласного бюджету. У першій половині 2019 року установи області профінансовано на суму 143,9 млн грн, з них 2,8 млн грн -  на капітальні видатки.

Упродовж І півріччя 2019 року Департаментом, як головним розпорядником коштів, проведено фінансування майже на 270,6 млн. грн, в тому числі 115,0 млн. грн з державного бюджету та 155,6 млн. грн з місцевих бюджетів.


Виконавчий апарат обласної ради