Валентин Тарасенко привітав колектив Національного університету садівництва з ювілеєм та вручив нагороди

06 вересня 2019, 12:28

Уманський НУС у ці дні відзначає своє 175-річчя від дня заснування і проводить низку заходів. Один з них – науково-практична конференція «Уманський НУС: історія та сьогодення» зібрала чимало гостей, колег, випускників, партнерів по науково-практичній діяльності та всіх, хто поважає та з теплом у серці згадує навчальний заклад.

Традиційно гостей привітала ректор університету Олена Непочатенко, зазначивши, що за ці 175 років навчальний заклад зростив і виховав цілу плеяду успішних випускників, які знайшли своє покликання і в професії, у науці та громадській діяльності.

 

«Ми маємо чим пишатися: розпочавши діяльність, як кращий навчальний заклад кінця ХІХ століття, ми так само високо тримаємо цей показник і нині. Як тоді, так і зараз наші випускники відносяться до професійної еліти України. Як на початку заснування, так і донині знання, які студенти отримують у нашому закладі вищої освіти – поза часом і конкуренцією. 175 років стали для нашого навчального закладу не випробуванням, а злітною смугою для нових звершень», – наголосила Олена Непочатенко.

Участь у науково-практичній конференції взяв перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко. Він привітав колектив університету з ювілеєм та наголосив, що Черкащина славиться своїм аграрним потенціалом, а Уманський НУС – це саме той навчальний заклад, який навчає правильно користуватися головним надбанням держави – землею.

Користуючись нагодою, Валентин Петрович вручив колективу Національного університету садівництва Грамоту Верховної Ради України за заслуги перед українським народом, а також Почесні грамоти Черкаської обласної ради ряду працівникам університету.

В ході конференції про основні віхи історії творення навчального закладу розповів учасникам конференції перший проректор Іван Мостов’як.

Модератор заходу, проректор з наукової та інноваційної діяльності Віктор Карпенко, презентував присутнім нове видання книги «Уманському національному університету садівництва – 175».

Привітали учасників конференції начальник управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Ігор Колодка, який вручив декільком працівникам НУС почесні відзнаки «За заслуги перед Черкащиною»; Герой України, генеральний директор ТОВ «Земля і воля» Леонід Яковишин, народний депутат 4-8 скликань Микола Томенко, доктор економічних наук, академік НААН України Петро Саблук, генеральний директор ПАТ «Уманьферммаш» Анатолій Ліпкан, директор Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України, член-кореспондент Національної академії наук України Іван Косенко та інші високоповажні гості.


Виконавчий апарат обласної ради