У школах Дмитрушківської громади запроваджують роздільний збір відходів

01 серпня 2019, 10:50

Таким чином, мешканців громади змалечку привчатимуть до цивілізованого  поводження із відходами – як у країнах Європи.

На території громади, що об’єднала 6 сіл Уманського району, діє 6 навчальних закладів – у кожному з них із 1 вересня 2019 року  буде встановлено по 3 баки для роздільного збору пластикових пляшок, скла та паперу.

За словами голови Дмитрушківської ОТГ Тетяни Шевчук, у перспективі у громаді планують запровадити роздільний збір відходів. А поки що налагоджують його цивілізований збір. Наразі встановлено сміттєві баки у селах Собківка (50 штук), Гереженівка  (20 штук), Старі Бабани (27 штук) та Дмитрушки (8 штук), а ще були закуплені та встановлені у громадських місцях урни.

Попри те, що громада діє фактично півроку, проводиться  капітальний ремонт будинку культури у с. Дмитрушки та найближчим часом буде відремонтовано дорогу в с. Собківка.  Також, на кошти інфраструктурної субвенції та власного бюджету, буде придбано для сільського комунального підприємства «Дмитрушки» трактор та комплектувальні вироби: відвал, ротаційна косарка, машина для посипання піском, тракторний причіп - аби надавати послуги мешканцям громади.


Виконавчий апарат обласної ради