Програма протидії тероризму, утворення лічильної комісії та зміна структури виконавчого апарату - результати засідання "регламентної" комісії

15 лютого 2021, 17:18

Члени постійної комісії з питань регламенту, місцевого самоврядування, забезпечення правопорядку та захисту прав людини погодили низку проєктів рішень та рекомендували їх до розгляду на сесії. Провів засідання голова комісії Олег Куклін. Участь у роботі комісії взяв голова обласної ради Анатолій Підгорний та заступник голови Сергій Лісовий.

Депутати заслухали звіт про виконання програми протидії тероризму на території області й підтримали зняття з контролю у зв’язку із завершенням терміну її дії. Водночас рекомендували затвердити на сесії нову програму протидії тероризму на 2021-2025 роки.

 

Виконання програми дасть можливість вирішити низку питань щодо забезпечення реалізації державної політики у сфері протидії тероризму  на регіональному рівні, вдосконалення функціонування територіальної підсистеми єдиної державної системи запобігання, реагування і припинення терористичних актів та мінімізації їх наслідків.

Також депутати рекомендували до розгляду на сесії програму соціально-економічного розвитку на 2021 рік та план реалізації Стратегії розвитку області на 2021-2023 роки.

Заступниця керівника секретаріату обласної ради Наталія Горна поінформувала депутатів щодо проєкту рішення про обрання членів лічильної комісії. Ця комісія необхідна  для організації  голосувань обласної ради і визначення їх результатів (у разі виходу із ладу інформаційної електронної системи, проведення таємного голосування). До неї входитимуть 9 депутатів: По два представники від партій: ВО "ЧЕРКАЩАНИ", "ЗА МАЙБУТНЄ" та  "СЛУГА НАРОДУ" й по одному представнику від політичних партій: "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ", ВО "Батьківщина" та "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ".

У ході засідання члени комісії також погодили делегування першого заступника голови обласної ради Романа Сущенка до складу регіональної комісії  з реабілітації при Черкаській ОДА.

На розгляд сесії рекомендовано і  проєкт рішення про утворення комісії з оцінки корупційних ризиків. У ній повинні брати участь  депутати, працівники апарату та представники громадських організацій. Виявивши корупційні ризики, буде напрацьовуватися антикорупційна програма. Водночас жодна з громадських організацій області не виявила бажання взяти участь у цій комісії. Оголошення про старт подання заявок було розміщене на сайті обласної ради ще 5 січня.  

Також у ході засідання погоджений проєкт рішення про структуру і чисельність виконавчого апарату обласної ради. За словами Наталії Горної, у структурі апарату зараз перебуває 48 осіб і чисельність штату змінюватися не буде, проте заплановане збільшення юридичного відділу та управління майном за рахунок чисельності інших відділів апарату. Наступним рекомендували до розгляду на сесії план роботи обласної ради на 2021 рік.

 

Питання внесення змін до регламенту вирішили ще доопрацювати і винести на розгляд наступного засідання комісії.


Виконавчий апарат обласної ради