Прикордонники присягнули на вірність українському народові

02 грудня 2019, 10:37

30 листопада 2019 року у Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота сто шістдесят дев’ять військовослужбовців строкової служби призову «ОСІНЬ-2019» присягнули на вірність українському народові.

Привітати прикордонників з визначною подією завітали  їх рідні та близькі, а також заступник голови Черкаської обласної ради Андрій Сегеда, ветерани-прикордонники та представники духовенства. Усі вони із захопленням спостерігали за військовим ритуалом.

Урочистості розпочалися на стройовому плацу навчального закладу з внесення Бойового Прапору. Потім військовослужбовці строкової служби вишикувались в очікуванні одного з найважливіших моментів у своєму житті.

Усвідомлюючи важливість та відповідальність слів присяги, зі зброєю в руках вони один за одним присягали на вірність народу України.

Звертаючись до молодих прикордонників, Андрій Віталійович згадав як 21 рік тому сам стояв на плацу в очікуванні моменту, коли дасть клятву служінню Україні, та зазначив, що прекрасно розуміє весь спектр емоцій, які вони зараз відчувають.

Також заступник голови обласної ради побажав військовослужбовцям реалізувати всі свої можливості, втілити у добрі справи юнацький запал та ентузіазм, продовжувати відроджувати військову славу незалежної України.

У ході урочистостей священнослужителі освятили та благословили юнаків на військову справу.

Завершилася церемонія присяги урочистим маршем персоналу Головного центра та молодого поповнення Державної прикордонної служби України.

Зазначимо, що молоді воїни під час навчання в Головному центрі підготовки особового складу отримують теоретичні знання та практичні навички, необхідні для виконання службових обов’язків. Після закінчення навчання військовослужбовці будуть розподілені для подальшого проходження служби на державному кордоні.


Виконавчий апарат обласної ради