Підтримка творчо обдарованих дітей області – заслуга команди небайдужих

08 липня 2019, 14:56

Перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко вручив Почесну грамоту облдержадміністрації і обласної ради та нагрудний знак «За заслуги перед Черкащиною» голові ГО «Світовид» Анні Чуприні за активну громадську позицію, виховання підростаючого покоління та підтримку фестивального руху в області, зокрема, мальовничого пленеру «Тараса пензлі оживають».

До слова, Анна Юріївна є також директором приватної арт-студії «Глорія» та вже багато років залучає своїх вихованців до участі у різноманітних змаганнях. Серед її учнів – переможці як обласних конкурсів, так і загальнодержавного рівня.

Після урочистих привітань, Валентин Тарасенко провів робочу нараду за участі Анни Чуприни, директора Департаменту освіти і науки ОДА Валерія Данилевського та начальника управління сім’ї, молоді та спорту ОДА Максима Зеленського. Було обговорено організаційні питання проведення фестивалю-конкурсу «Тараса пензлі оживають», зокрема, врахування розширення «географії» учасників та масштабів проведення пленеру в наступному році, видання альманаху за результатами проведеного фестивалю, а також подальшої підтримки обдарованої молоді через створення відповідних умов та інфраструктури для навчання.

Нагадаємо, що згаданий конкурс вже другий рік поспіль проходить у с. Шевченкове, що на Звенигородщині. На відміну від минулорічної мистецької події, у якій брали участь тільки юні художники з Черкащини, цьогоріч сюди завітали митці ще з семи областей України. Торік у роботі мальовничого пленеру взяли участь 32 художники, а цьогоріч до події приєдналися вже й літератори.


Виконавчий апарат обласної ради