Перелік основних заходів, що будуть проводитися в Черкаській області з 27 січня по 2 лютого 2020 року

27 січня

Заходи з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту (м. Черкаси).

29 січня

Засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора КП «Черкаська центральна районна аптека № 5 Черкаської обласної ради» (10.00).

29 січня

Засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора КНП «Черкаська обласна дитяча кардіоревматологічний санаторій «Городище» Черкаської обласної ради» (11.00).

29 січня

Заходи з нагоди Дня пам’яті Героїв Крут (м. Черкаси).

29 січня Сесія Христинівської районної ради: про реорганізацію закладів загальної середньої освіти Христинівської районної ради; про виконання плану стратегічного розвитку району до 2020 року; про виконання програми економічного і соціального розвитку району на 2019 рік; про хід виконання районної програми профілактики та лікування стоматологічних захворювань на 2016–2020 роки (9.00).
30 січня Сесія Смілянської міської ради: звіт міського голови про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами міської ради за 2019 рік; про інформацію місцевої прокурати щодо законності боротьби із злочинністю охорони громадського порядку та результати діяльності на території міста (11.00).
31 січня Професійне навчання за загальною професійною (сертифікатною) програмою «Ділова українська мова» для керівників та спеціалістів апарату, структурних підрозділів облдержадміністрації, апарату обласної ради, Черкаського міськвиконкому, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади (9.00).
2 лютого Обласний фестиваль народної творчості національних меншин «Єдина родина» (обласна філармонія).