Оксана Супрунець взяла участь в установчих зборах Громадської ради

02 грудня 2019, 15:07

Як інформують в Уманській районній раді, її голова Оксана Супрунець взяла участь в установчих зборах щодо формування складу нової Громадської ради при Уманській райдержадміністрації.

Ці збори проведено у зв’язку із закінченням повноважень попереднього складу, сформованого з числа громадських активістів.

У ході зборів було заслухано голову попередньої Громадської ради Тетяну Чорномаз про її діяльність. Потім уповноважений представник ініціативної групи з підготовки до установчих зборів Ірина Рижак, член ГО «Координаційний центр Захисників Уманщини» – прозвітувала про роботу групи та озвучила список допущених до зборів представників інститутів громадянського суспільства, який, власне, згодом і було затверджено як новий склад Громадської ради. До неї увійшли частина громадських діячів із попереднього складу Громадської ради та частина – нових.

Оксана Супрунець у своєму виступі відзначила велику роль небайдужих людей в утвердженні громадянського суспільства у прийнятті виважених рішень в інтересах мешканців району, подякувала попередньому складу Громадської ради за роботу, а також висловила впевненість, що наступні два роки оновлений склад ради буде ефективно діяти в інтересах громади, успішно втілюючи в життя свої ідеї та пропозиції.


Виконавчий апарат обласної ради