Оголошення про обрання представників громадськості до складу поліцейської комісії Департаменту патрульної поліції

Відповідно до статті 51 Закону України «Про Національну поліцію», враховуючи лист управління патрульної поліції в Черкаській області Департаменту патрульної поліції від 11.02.2020 № 1656/41/24/01-2020, Черкаська обласна рада оголошує відбір кандидатів до складу поліцейської комісії №22 Департаменту патрульної поліції (далі – поліцейська комісія) серед представників громадськості з числа осіб, які мають бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет.

Представники громадськості, які відповідають критеріям, зазначеним у статті 51 Закону України «Про Національну поліцію», подають до обласної ради такі документи:

- лист-клопотання фізичної або юридичної особи на адресу обласної ради з пропозицією включити особу до складу поліцейської комісії;

- автобіографію та копії документів про освіту;

- документи, які підтверджують бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет (рекомендаційні листи, характеристики тощо).

Прийом документів буде здійснюватися виконавчим апаратом Черкаської обласної ради до 27 березня 2020 року включно у робочі дні з 9-00 до 17-00 години за адресою: м.Черкаси, бул. Шевченка, 185, каб. 432.