З робочою поїздкою на Христинівщині побував голова обласної ради

10 квітня 2013, 21:39
З робочою поїздкою на Христинівщині побував голова обласної ради10 квітня 2013 року голова обласної ради Валерій Черняк здійснив робочу поїздку до Христинівського району.
Перебування на Христинівщині Валерій Черняк розпочав з участі у роботі сесії районної ради. Під час засідання депутатами районної були розглянуті важливі питання життєдіяльності району та прийняті ряд програм і рішень.
Голова обласної ради позитивно відзначив роботу депутатів у ході сесії, їхню плідну роботу, живий діалог та відстоювання інтересів мешканців району.
– Для мене як голови обласної ради і депутата, обраного від Христинівського району, дуже важливо брати участь у подібних заходах, постійно спілкуватися з місцевим активом. Адже саме таким чином можна краще вивчити ситуацію в районі, зрозуміти чим живуть люди та якої допомоги вони потребують, – наголосив Валерій Петрович.
Після завершення сесії, Валерій Черняк провів особистий прийом громадян Христинівського району. Разом з Валерієм Петровичем у прийомі взяли участь депутати обласної ради – голова обласного осередку Товариства Червоного Хреста Іван Гретченко та Микола Плужник. Коло питань, які турбували відвідувачів, було досить широким і відобразило загальну проблематику соціально-економічної ситуації, яка склалася в регіоні. Серед питань, які порушувались на прийомі, варто виокремити ряд найбільш актуальних, що найчастіше називали жителі району та просили посприяти у їх вирішенні. Це – звернення стосовно надання фінансової допомоги на лікування; допомоги у реконструкції опалювальної системи Орадівської загальноосвітньої школи; виділення коштів на завершення ремонту Верхняцької дільничної лікарні; ремонт доріг тощо.
Після проведення особистого прийому, голова обласної ради провів зустріч із керівниками району – головою райдержадміністрації Богданом Тихоневичем, головою районної ради Миколою Передрієм, їх заступниками та депутатами районної ради. На ній присутні обговорили наявні в районі проблеми та окреслили шляхи їх вирішення, спільними зусиллями обласної й місцевої влади.З робочою поїздкою на Христинівщині побував голова обласної ради
Продовжуючи робочий візит на Христинівщині, Валерій Петрович разом із керівництвом району ознайомились із діяльністю місцевої пекарні ФОП «Плужник», керівником якої є депутат обласної ради Микола Плужник. Побувавши на виробництві та оглянувши усі етапи випічки хлібобулочної продукції підприємства, Валерій Петрович зауважив, що про нього чути далеко за межами Христинівського району. Високу якість хліба та випічки цього підприємства підтверджують перш за все позитивні відгуки покупців, а також попит на продукцію, що впевнено зростає. Окрім цього, на виробництві працює майже 100 співробітників, а це постійні робочі місця та стабільні заробітні плати для мешканців краю.
Підсумовуючи результати своєї поїздки до Христинівського району, у розмові із журналістами, голова обласної ради відзначив, що сьогодні влада на різних рівнях користується підтримкою людей, бо вирішує конкретні питання, що їх хвилюють. Як приклад спрацьованості й результативності дій влади на різних рівнях, Валерій Черняк назвав виконання комплексних програм соціально-економічного розвитку області – «Будуємо нову Черкащину» та «Село Черкащини – 2020» та відповідних районних програм. Також Валерій Петрович зауважив, що на сьогоднішній сесії районної ради було прийнято ще ряд важливих програм, що будуть працювати на забезпечення добробуту місцевих жителів, особливо це стосується галузі охорони здоров’я.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформаціїSource URL: https://www.oblradack.gov.ua/1031-z-robochoyu-poyizdkoyu-na-hristinvschin-pobuvav-golova-oblasnoyi-radi