На пленарне засідання обласної ради будуть подані питання освіти, спорту, ухвалені членами постійної комісії

03 жовтня 2019, 12:37

Голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики та спорту Володимир Доманський провів її засідання, на якому депутати розглянули подані на чергову сесію обласної ради питання.

 

Першими члени комісії розглянули кадрові питання. Вони погодили рішення на призначення Альони Норенко на посаду директора комунальної установи Черкаської обласної ради «Черкаський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх; Тетяни Сахно –  на посаду директора Золотоніської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Черкаської обласної ради; Людмили Некористенко – на посаду директора комунального закладу «Черкаська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської обласної ради», які стали переможцями конкурсного відбору.

Одноголосно підтримано проекти рішень щодо внесення змін до низки обласних програм: «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки»; підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2021 року; впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2021 року; «Інноваційні школи Черкащини» на період до 2020 року; підтримки закладів вищої освіти Черкаської області на 2015-2019 роки (з додатками), з яким присутніх ознайомив директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський.

Члени комісії проголосували  також за внесення змін до обласної програми розвитку дошкільної освіти на період до 2022 року та до Програми підтримки української мови в Черкаській області на 2017-2020 роки.

Серед наступних питань підтримано внесення змін до низки рішень обласної ради – «Про обласну програму розвитку громадянського суспільства на період до 2019 року» та «Про обласну програму поліпшення кінообслуговування населення на 2014 – 2019 роки, з якими ознайомила членів постійної комісії в. о. директора Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю облдержадміністрації Людмила Товстопят.

Знайшов також підтримку проект рішення про оголошення 2020 року Роком Тодося Осьмачки.

Приділили увагу депутати і програмі розвитку футболу в Черкаській області на 2012–2020 роки», до якої погодили внесення змін.

Дискусій не викликали пропозиції щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік.

На завершення засідання члени комісії в порядку контролю заслухали інформацію про хід виконання програми розвитку туризму в Черкаській області на 2018 – 2020 роки.


Виконавчий апарат обласної ради