В рамках онлайн-навчання вивчали забезпечення ефективності системи соціального захисту населення та посилення адресності надання соціальної допомоги

07 липня 2020, 11:47

Практичні питання реалізації в області державної та регіональної політики у сфері соціального захисту населення, визначення пріоритетів соціального розвитку, здійснення аналізу рівня життя населення та підготовка пропозицій до проектів державних цільових, галузевих та регіональних програм; забезпечення ефективної державної підтримки шляхом посилення адресного характеру надання соціальної допомоги та пільг незахищеним верствам населення - ці та інші фахові питання обговорено в рамках онлайн-навчання з працівниками Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

Про це інформують у Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, який і провів це навчання.

Програма була практико-орієнтованою. Галузеву складову реалізовували високопрофесійні фахівці департаменту соціального захисту. Серед питань, винесених на обговорення - організація надання соціальних послуг в умовах децентралізації влади, забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, посилення соціального захисту громадян на період карантину та проведення обмежувальних заходів.

Загальна складова передбачала опрацювання норм нового українського правопису, обговорення принципів тайм-менеджменту як інструменту ефективного публічного управління, шляхів забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на публічній службі, дотримання професійно-особистісної антикрихкості державного службовця, основних напрямів державної політики України у сфері запобігання корупції та врегулювання конфлікту інтересів на державній службі.

 


Виконавчий апарат обласної ради