На Черкащині відзначили 150-у річницю від дня народження Івана Піддубного

08 жовтня 2021, 15:57

Урочистості відбулися у селі Красенівка Чорнобаївської територіальної громади звідки був родом відомий атлет Іван Піддубний.

Заступник голови обласної ради Михайло Мушієк, який разом із громадою вшанував пам’ять “чемпіона чемпіонів” подякував організаторам заходу за те, що вони не забувають і продовжують нагадувати Україні та світу про успішного атлета і щирого українця.
 

- Він не програв жодного двобою, прославив не лише Черкащину, а й Україну загалом на світовій арені. Переконаний, що молоді спортсмени повинні брати приклад із Івана Максимовича, виховувати в собі таку силу духу, прагнення до перемоги і любов до рідної землі - зауважив Михайло Мушієк.

Під час урочистостей представники влади також вручили дипломи лауреатам обласної краєзнавчої премії імені Михайла Максимовича:

- у номінації „За видання краєзнавчої літератури“ – Анатолію Чабану за книгу „Щедрий стіл Середньої Наддніпрянщини“ 

- у номінації „За особливий внесок у розвиток музеїв, що функціонують та перебувають у віданні підприємств, установ та організацій“ директору музейного закладу „Музей історії села Красенівка імені І. М. Піддубного“ Відділу культури, молоді та спорту Чорнобаївської селищної ради Надії Кривонос.


Виконавчий апарат обласної ради