Конкурсна комісія визначилася із претендентом на посаду директора Малостаросільського психоневрологічного інтернату

07 вересня 2021, 15:30

Під час другого засідання комісії із проведення конкурсного відбору переможцем визначено  Любов Голобоку, яка до цього виконувала обов'язки директора.
 

Члени комісії розглянули заяву єдиної претендентки та додані документи й допустили до участі в конкурсі. Після цього заслухали її доповідь про перспективний план розвитку, провели співбесіду та прийняли рішення укласти контракт на два роки. Проєкт рішення про її призначення на посаду мають розглянути ще у профільних комісіях і остаточне рішення ухвалять депутати під час пленарного засідання.

Любов Голобока має повну вищу освіту. Вона закінчила Український державний аграрний університет за спеціальністю "Бухгалтерський аналіз господарської діяльності в сільському господарстві", кваліфікація економіст з бухгалтерського обліку в сільському господарстві. Має 13-ий ранг державного службовця, була депутатом Смілянської районної ради та головою бюджетної комісії районної ради VII скликання.

За свою трудову діяльність працювала бухгалтером та економістом на різних підприємствах та в органах місцевого самоврядування. Із 2018-го року була директором у Малостаросільському психоневрологічному інтернаті, або ж виконувала обов’язки керівника.   

Довідково.

Малостаросільський психоневрологічний  інтернат є стаціонарним інтернатним закладом для  соціального захисту, що утворюється для  тимчасового або постійного  проживання/перебування осіб із стійкими  інтелектуальними та/або психічними  порушеннями, які за станом здоров’я потребують  стороннього догляду, соціально-побутового  обслуговування, надання медичної допомоги,  соціальних послуг та комплексу реабілітаційних  заходів і яким згідно з висновком лікарської комісії  за участю лікаря-психіатра не протипоказане  перебування в інтернаті.

Основними завданнями інтернату є:
1) забезпечення прав та інтересів підопічних,  створення належних умов для  проживання/перебування, соціально-побутового  обслуговування, денної зайнятості (заняття  творчістю, дозвілля, навчання, добровільна праця  тощо) та надання медичної допомоги підопічним;
2) надання соціальних послуг підопічним  (стаціонарний догляд, соціальна реабілітація,
представництво інтересів).  Інтернат може надавати послуги з підтриманого
проживання, паліативного/хоспісного та денного  догляду, соціальної адаптації, кризового та  екстреного втручання, консультування.  Інтернат може надавати безоплатні та платні
соціальні послуги (в межах наявних можливостей)  відповідно до законодавства;
3) проведення комплексу реабілітаційних заходів  відповідно до індивідуального плану реабілітації, що складається за формою, затвердженою Мінсоцполітики.


Виконавчий апарат обласної ради