вівторок, травня 5, 2026

Ефективність використання майна та фінансову стійкість комунальних закладів обговорили під час спільної наради про підсумування результатів фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств спільної власності громад області.

Учасники зустрічі обговорили критичні проблеми, які виникали упродовж року та визначили кроки для покращення економічних показників у поточному періоді. Зосередили увагу на пошуку внутрішніх ресурсів для розвитку.  

Зокрема, за результатами року сплачено  до обласного бюджету понад 2 мільйони податків та зборів, до державного - більше 40 мільйонів гривень.