середа, серпня 3, 2022

Шведський міжнародний центр місцевої демократії (ICLD) ) у партнерстві зі Шведською асоціацією місцевих органів влади та регіонів (SALAR) відкриває набір на 12-місячну навчальну програму для жінок-політиків. Про це йдеться на порталі "Децентралізація".

Програма спрямована на розвиток навичок політичного лідерства для жінок, які займають виборні посади в місцевих або регіональних органах влади.

Реєстрація та детальна інформація за посиланням: https://bit.ly/3zgRy7q. Дедлайн 9 вересня.

Звертаємо увагу, що для участі у програмі потрібно розуміти та комунікувати англійською.

Для автомобілістів змінили процедуру проходження теоретичного навчання та практичного іспиту. Тепер це можна робити в будь-який сервісних центрах МВС.

Тобто можна вибрати автошколу, прослухати теоретичний курс лекцій та отримати в автошколі свідоцтво про проходження теоретичної підготовки, яке чинне 1 рік. При цьому внутрішнього іспиту немає. Після цього скласти теоретичний іспит у будь-якому сервісному центрі МВС.

Для практичних занять можна обрати будь-яку іншу автошколу у бажаному місті. Після навчання скласти внутрішній практичний іспит і отримати свідоцтво про завершення практичної підготовки водіїв у автошколі, яке дійсне 2 роки. І знову ж таки у будь-якому сервісному центрі МВС можна скласти практичний іспит та отримати посвідчення водія.

За інформацією МВС України.