Андрій Сегеда проінспектував дотримання обмежень та підготовку до пом’якшення карантинного режиму закладів культури

18 травня 2020, 16:34

Як відомо, з 11 травня в Україні вступили в дію карантинні пом’якшення, які затвердив Уряд. Але послаблення карантину не означає, що коронавірусу більше немає, або він став менш небезпечним. Разом з тим, якщо буде зберігатися помірна статистика захворюваності, то з 22 травня можливий перехід до другого етапу послаблень, однак, знову ж таки, не скасування карантину.

У зв’язку з цим заступник голови обласної ради Андрій Сегеда проінспектував дотримання карантинних обмежень у обласних комунальних закладах культури. Зокрема, разом з представниками управління культури облдержадміністрації відвідав драматичний театр і філармонію.

В обласному драматичному театрі на вході вимірюється температура безконтактним термометром. Пропонується обробіток поверхні рук антисептиком. Було оглянуто окремі вже відремонтовані приміщення, у яких є можливість, з дотриманням карантинних вимог і рекомендацій, проводити репетиції. З цією метою установа забезпечена всіма необхідними засобами індивідуального захисту.

Такий же огляд стану справ і підготовки до пом’якшення карантину проведено у будівлі філармонії. Доступ будь-кого з посторонніх відвідувачів тут обмежений. Черговий контролює, щоб працівники установи обробляли руки антисептиком. При необхідності видаються маски. Для репетицій визначено місця розташування артистів згідно вимог – з дотриманням соціальної відстані та інших карантинних норм тощо.

Відрадно, що обидва творчі колективи – драмтеатру і філармонії, – проводили репетиції в режимі онлайн і підготували та продемонстрували в соціальних мережах кілька виступів. Врешті, вони сподіваються, що ще до завершення художнього сезону вони зможуть порадувати глядачів виставами і концертами безпосередньо у глядацьких залах.


Виконавчий апарат обласної ради