Голова обласної ради ознайомився з роботою опікового відділення

29 листопада 2019, 17:16

Голова обласної ради Анатолій Підгорний відвідав відділення опікової терапії Першої Черкаської міської лікарні.

Завідуючий відділенням Володимир Цапенко та директор ТОВ «Черкасиенергозбут» Євгеній Лут показали дві дитячі опікові палати, де було зроблено ремонт, встановлено нову сантехніку, меблі й освітлення коштами товариства.

У присутності Володимира Цапенка голова обласної ради також ознайомився з рештою приміщень, зокрема, маніпуляційною, операційним блоком і палатами, де лікуються хворі практично  з усієї області.

Як зазначив завідуючий відділенням, на ремонт будівлі з міського бюджету кошти не виділялися вже більше двадцяти років, тому вони з радістю приймають будь-яку спонсорську допомогу, яку використовують на опорядження відділення.

Як зауважив Анатолій Підгорний, у цей час матеріальна база опікового відділення перебуває у жахливому стані і дуже почесним та знаковим є те, коли небайдужі долучаються до вирішення цих проблем.

Голова обласної ради висловив слова вдячності директору товариства за постійну допомогу закладу та закликав усіх представників влади та бізнесу об’єднатися разом задля участі у таких соціальнозначимих проектах, необхідних для жителів як Черкас, так і всієї області.


Виконавчий апарат обласної ради