Фінальний етап фестивалю «Тараса пензлі оживають» чекає на учасників та переможців відбіркових пленерів

18 червня 2019, 16:15

Перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко провів нараду, на якій організатори мистецького пленеру «Тараса пензлі оживають» підбили попередні підсумки відбіркових конкурсів, що завершилися у травні, та обговорили стан підготовки до заключного, фінального етапу.

Як відомо, це вже вдруге він проводитиметься в с. Шевченкове, на батьківщині, де жив і творив наш національний символ, геніальний поет і художник Тарас Шевченко.

Проведений минулого року мистецький пленер показав, що рівень його організації і очікувані результати відповідають всеукраїнському масштабу. Отож, цього року до участі було запрошено молоді таланти з багатьох областей України.

Окрім того, було розширено до двох кількість напрямків: художній – «Знакові події в історії України» та літературний – «Ну що б, здавалося, слова…» за номінаціями: «Проза» і «Поезія». Відповідно, зросла і кількість учасників фестивалю-пленеру.

Отож, фінальний етап фестивалю, що заплановано на 21-23 червня, обіцяє стати унікальним і самобутнім. Організатори подбали, щоб усі дні для юних талантів були наповнені найрізноманітнішими заходами. Звичайно, їм на всеукраїнському рівні доведеться поборотися у майстерності у конкурсних пленерах. Однак, під час фестивалю вони зможуть отримати майстер-класи від відомих художників, поспілкуватися з відомими літераторами; відвідати місцеві цікаві екскурсії; поринути у атмосферу, в якій творив сам Кобзар. А ще – знайти нових друзів, отримати багато незабутніх вражень та емоцій.

Переможці отримають гран-прі, а учасників, які займуть перші місця, очікує захоплююча поїздка на екскурсію до Кам’янець-Подільського.

 

Після завершення церемонії нагородження, учасників і гостей фестивалю чекатимуть виступи художніх колективів. Хедлайнером запрошено академічний ансамбль української музики «Дніпро» з м. Київ.

Господарем мистецького пленеру є Шевченківська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю. Всі заходи будуть проводитися на її базі.

 


Виконавчий апарат обласної ради