Депутати обласної ради підтримали кадрові та інші питання управління майном

20 грудня 2019, 12:24

Сьогодні у ході пленарного засідання 34-ої сесії обласної ради, що проводить голова обласної ради Анатолій Підгорний, депутати підтримали призначення на посади керівників комунальних закладів і установ Черкаської обласної ради, а саме: директорів шкіл-інтернатів, Черкаського навчально-реабілітаційного центру «Країна добра», «Черкаського навчально-реабілітаційного центру Черкаської обласної ради», Уманського, Корсунь-Шевченківського та Чигиринського навчально-реабілітаційних центрів; обласного центру роботи з обдарованими дітьми та обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді; обласного центру туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді; ряду дитячих будинків-інтернат; низки психоневрологічних інтернатів області.

Погоджено також призначення Наталії Чепурної на посаду ректора комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» та Лідії Мельничук – на посаду директора Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат.

Як зазначив начальник управління майном виконавчого апарату обласної ради Віталій Петров, усі керівники будуть призначені з 2 січня 2020 року.

Також депутати затвердили Положення про порядок передачі об’єктів права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Черкаської області; погодили – надання дозволу комунальному підприємству «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності» на передачу в оренду майна, а товариству з обмеженою відповідальністю «Чорнобаївська центральна районна аптека № 35» – на передачу в суборенду майна та внесення змін до кодів видів економічної діяльності суб’єкту спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Черкаської області.

Депутатами розглянуто та підтримано питання про утворення статутного капіталу комунальних некомерційних підприємств: «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», обласного дитячого санаторію «Сосновий Бір» та санаторію «Пролісок», дитячого протитуберкульозного санаторію «Руська Поляна» та кардіоревматологічного санаторію «Городище» Черкаської обласної ради, а також проєкти рішень про зміну найменування на коледж – Черкаського музичного училища ім. С.С. Гулака-Артемовського  та Уманського обласного музичного училища ім. П.Д. Демуцького.

Народні обранці також підтримали внесення змін до Програми фінансової підтримки підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Черкаської області на 2019-2021 роки.

Депутати перейшли до розгляду інших питань порядку денного пленарного засідання 34-ї сесії обласної ради. 


Виконавчий апарат обласної ради