Андрій Сегеда провів особистий прийом громадян

16 грудня 2019, 15:25

Сьогодні відповідно до графіка своєї роботи заступник голови обласної ради Андрій Сегеда провів прийом громадян з особистих питань.

Так, до заступника голови із колективною заявою звернулася голова Черкаської обласної організації інвалідів «Союз організації інвалідів України» Лідія Чаплюк з приводу надання допомоги і звільнення громадської організації від оплати за оренду майна.

Лідія Федорівна повідомила, що громадська організація, яку вона очолює, орендує невелику кімнату у комунального підприємства, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Черкаської області.

Раніше громадська організація мала підтримку у своїй діяльності у вигляді оплати орендованого приміщення за 1 гривню, як і низка інших бюджетних організацій. Однак уже другий рік не користується такою пільгою, хоч її згідно чинного законодавства ніхто не відміняв.

Нині громадська організація має борги за  теплоносії та оренду приміщення, однак погасити заборгованість можливості не мають через нестачу коштів.

Заступник голови обласної ради, вислухавши звернення, дав роз’яснення заявниці, яким чином вирішити наявну проблему відповідно до чинного законодавства.


Виконавчий апарат обласної ради