Депутати Черкащини популяризують спорт та здоровий спосіб життя

01 липня 2013, 21:24
Депутати Черкащини популяризують спорт та здоровий спосіб життя1 липня 2013 року заступник голови обласної ради Василь Касян провів нараду за участю голови обласної ради фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Юрія Мрачковського та окремих депутатів усіх рівнів – гравців збірної Черкаської області, які стали переможцями фінальних змагань ІІІ Всеукраїнської спартакіади серед депутатів Верховної Ради, обласних, міських, районних та селищних рад, що традиційно проходять в Алушті.

Під час обговорення, Василь Касян поінформував присутніх про здійснення ряду заходів, що передбачені обласною комплексною програмою «Будуємо нову Черкащину». Зокрема тих, що стосуються розвитку спорту та популяризації здорового способу життя серед жителів області, особливо – підростаючого покоління.

Заступник голови обласної ради відмітив значний успіх команди Черкащини, яка впродовж трьох років участі в змаганнях домоглася найвищого результату – перемоги. Під час змагань область представляли учасники із 14 районів та міст, які до цього здобули перемогу з певного виду спорту у обласних зональних змаганнях. При цьому, найбільшу кількість депутатів було відібрано від Золотоніщини та Монастирищини.

Василь Петрович також зауважив, що учасниками команди області на цьогорічних Всеукраїнських змаганнях стали більше половини тих депутатів усіх рівнів, які вже брали участь у змаганнях в попередні роки.

Розповісти про зональні змагання спартакіади, що проходили на Черкащині, а також поділитися враженнями від перемоги учасники наради також завітали до телестудії ТРК «Рось», де відбувся запис спортивної телепередачі «Тайм-аут». Зокрема, поділилися спогадами про підготовку та перебіг змагань Юрій Мрачковський; чемпіонка змагань з гри в шахи, депутат Чапаївської сільської ради Золотоніського району Віра Масюк; депутат Черкаської міської ради Максим Булатецький та інші.Депутати Черкащини популяризують спорт та здоровий спосіб життя

Серед висловлених депутатами пропозицій слід відмітити такі: своєчасне оголошення про початок підготовки до змагань 2014 року; розгляд можливості виступу одного гравця у кількох видах спорту; розширення переліку видів спорту на зональних змаганнях; організація та проведення спортивних змагань аматорів серед працівників галузевих профспілок; збільшення фінансування з боку місцевих бюджетів на розширення та розвиток різноманітних спортивних секцій у районах та містах Черкащини тощо.

Заступник голови обласної ради Василь Касян запевнив депутатів, що усі висловлені пропозиції та питання будуть враховані під час підготовки до наступної спартакіади, а також висловив переконання, що органи місцевої влади спільно з органами влади надалі будуть приділяти більше уваги розвитку аматорського спорту на Черкащині.