Архітекторів Черкащини привітали з професійним святом

01 липня 2013, 17:20
Архітекторів Черкащини привітали з професійним святом1 липня 2013 року відбулися урочисті збори з нагоди відзначення Дня архітектури України, що відзначається сьогодні. Привітали архітекторів Черкащини заступник голови обласної ради Василь Касян, заступник в.о. міського голови м. Черкаси Борис Євмина і начальник управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Василь Дмитренко.

Звертаючись до присутніх, заступник голови обласної ради Василь Касян зауважив, що рішення колегії облдержадміністрації, яка відбулась на минулому тижні, та одне з питань порядку денного якої стосувалось саме виконання в області містобудівного законодавства, стануть надзвичайно важливими для подальшого розвитку Черкащини та забезпечення комфортного проживання громадян на території краю.

– Аналіз стану дотримання містобудівного законодавства засвідчив, що у нас з вами попереду ще чимало роботи, яку ми повинні зробити з достоїнством та думкою про прийдешні покоління. Впевнений, що спільними зусиллями нам це обов’язково вдасться, – наголосив Василь Петрович.

Вітаючи архітекторів з професійним святом, Василь Касян побажав їм творчого натхнення та продуктивної діяльності, життєвих гараздів і сімейного благополуччя.

Користуючись нагодою, заступник голови обласної ради вручив кільком архітекторам Черкащини Почесні грамоти обласної ради.