Тальнівщина відзначила 90-річчя утворення району

25 квітня 2013, 23:00
Тальнівщина відзначила 90-річчя утворення району25 квітня 2013 року відбулися урочистості з нагоди 90-річчя утворення Тальнівського району.

Святкування розпочалося відкриттям відновленої Алеї Героїв Радянського Союзу, які народилися на Тальнівщині, проявили героїзм і відвагу в роки Великої Вітчизняної війни, не шкодуючи свого життя в боротьбі з німецько-фашистськими окупантами. Увіковічені в граніті портрети Героїв, а саме: Олександра Захарчука, Якова Заверталюка, Олексія Шляхтича, В’ячеслава Крота, Ісака Двохбабного, Кирила Заклепи, Федора Палія, Карпа Франчука, Петра Юрченка і Данила Діденка облаштували на Братській могилі, що в центрі Тального, де знайшли свій вічний спочинок 168 солдат – визволителів району.

Відкриваючи меморіал, перед присутніми виступили міський голова Олександр Біленко, голови райдержадміністрації Микола Бардадим та районної ради Володимир Глухенький. Жителі міста та делегації сільських населених пунктів поклали вінки й квіти на Братську могилу та до пам’ятних знаків.

Далі урочистості продовжилися в районному будинку культури. Тут учасники свята, гості та всі бажаючі мали змогу переглянути виставку виробів майстрів образотворчого мистецтва, художньої вишивки, що була розгорнута у фойє.

Офіційна частина заходу розпочалася з привітань очільників району – голови райдержадміністрації Миколи Бардадима та голови районної ради Володимира Глухенького, які адресували тальнівчанам щирі вітання з нагоди відзначення 90-ї річниці з дня заснування району. Поздоровлення супроводжувались спеціально змонтованим до свята відеофільмом про сторінки розвитку населених пунктів району. Потім виступаючі виконали приємну місію – нагородили керівників, ветеранів району ювілейними медалями «90-річчя утворення Тальнівського району», Почесними Грамотами районної державної адміністрації та районної ради.

Після офіційної частини на всіх учасників свята чекали музичні дарунки від сільських ансамблів народної пісні, районного будинку культури, солістів цього закладу, дитячих танцювальних колективів та естрадних виконавців.