Володимир Вовченко взяв участь у роботі сесії Смілянської районної ради

12 квітня 2013, 19:12
Володимир Вовченко взяв участь у роботі сесії Смілянської районної ради12 квітня 2013 року відбулась двадцять перша сесія Смілянської районної ради, яку провів її голова Олег Косенко. У роботі пленарного засідання взяв участь перший заступник голови обласної ради Володимир Вовченко.
Під час сесії депутати розглянули понад двадцять питань порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності району. Зокрема, внесено зміни до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2013 рік». Ними, за словами начальника фінансового управління райдержадміністрації О.В. Лисенка, передбачено розподіл дотації з державного бюджету на ремонт доріг, яка не була використана у минулому році; субвенції з обласного бюджету на виконання інвестиційних проектів сільських рад; субвенцій з сільських бюджетів на виконання районних програм тощо.
Прийнято також кілька районних програм, що стосуються: розвитку інвестиційної привабливості району; поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища; популяризації та підтримки розвитку українського козацтва; фінансової підтримки хворих нефрологічного профілю.
Крім того, до 2015 року продовжено термін дії районних програм: газифікації населених пунктів району; розвитку фізичної культури і спорту.
З-поміж іншого розглянуто й низку питань щодо ходу виконання раніше прийнятих рішень ради та питань управління майном районної комунальної власності.
Відповідно до регламенту районної ради внесено зміни до складу президії; затверджено план роботи ради на ІІ квартал 2013 року.
У ході сесійного засідання депутати також заслухали роз’яснення стосовно ряду галузевих питань, зокрема освітніх та медичних.
Після розгляду питань порядку денного слово було надано першому заступнику голови обласної ради Володимиру Вовченку. Він поінформував присутніх про підсумки соціально-економічного розвитку області за минулий рік, відзначивши, що область зайняла ІІІ рейтингове місце в Україні завдяки високим темпам зростання економічних показників, зокрема в бюджетній сфері.
Володимир Петрович також відзначив, що нині на Черкащині триває обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування на засадах децентралізації влади.
– В нашій області як по всій країні розпочато широку дискусію з обговорення положень Концепції. Нині триває збір пропозицій, які ми проаналізуємо, узагальнимо та передамо до центральних органів влади. Зауважу, що з цією метою також було затверджено обласну програму підтримки місцевого самоврядування в області на 2013-2015 роки.
Крім того перший заступник голови обласної ради звернув увагу депутатів та всіх присутніх на необхідності активізації роботи щодо залучення інвестицій в район. «Потрібно якнайшвидше налагодити роботу з підприємствами району та допомогти їм у підготовці інвестиційних пропозицій; провести інвентаризацію незадіяних виробничих приміщень та визначити можливе їх перепрофілювання для залучення інвесторів; реалізовувати інвестиційні проекти на умовах державно-приватного партнерства», – наголосив Володимир Вовченко.
Ще одне важливе питання, яке він окреслив у своєму виступі – підготовка до відзначення у наступному році знаменних дат – 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка, 60-річчя утворення області та 70-ої річниці Корсунь-Шевченківської битви.
В сою чергу голова районної ради Олег Косенко запевнив обласну владу, що депутати районної ради докладуть усіх зусиль на виконання ініціатив Президента України, завдань керівництва області задля поліпшення якості життя жителів району та покрашення показників соціально-економічного розвитку.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації