На сесії Жашківської районної ради затверджено нові галузеві програми

11 квітня 2013, 21:01
На сесії Жашківської районної ради затверджено нові галузеві програми11 квітня 2013 року відбулось чергове пленарне засідання Жашківської районної ради, яке провів її голова Олександр Демченко. У роботі сесії взяли участь народний депутат України Омелян Парубок, голова райдержадміністрації Сергій Дорошенко, його заступники, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ, підприємств та організацій району, представники засобів масової інформації.
В ході своєї роботи депутати розглянули 12 питань порядку денного. Згідно з регламентом пленарне засідання розпочалося із депутатських заяв та звернень.
Традиційно обговорювались бюджетні питання, питання соціально-економічного розвитку та комунальної власності тощо.
Також депутатами було затверджено ряд районних програм, зокрема програму зайнятості населення Жашківського району на період до 2017 року, яку представила директор районного центру зайнятості Марія Штунь.
Одноголосно народні обранці підтримали й програму поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2013-2016 роки, з якою присутніх ознайомила начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ольга Потколенко.На сесії Жашківської районної ради затверджено нові галузеві програми
Крім того завідувач сектору оподаткування юридичних осіб Жашківського відділення Уманської об’єднаної державної податкової інспекції області Сергій Король поінформував присутніх про районну програму створення Центру обслуговування платників податків, вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення громадян та платників на 2013-2014 роки.
Не обійшли депутати увагою і внесення змін до вже діючих програм, зокрема «Будуємо нову Жашківщину на 2011-2015 роки», соціального захисту інвалідів, пільгових категорій та малозабезпечених верств населення району на 2010-2014 роки, та розвитку культури і туризму на 2013 рік.
Найбільше обговорення викликало питання про реорганізацію Тихохутірської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів шляхом перетворення її в Тихохутірський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня», про що доповіла начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Савицька.
З усіх питань, що розглядались на пленарному засіданні, були прийняті відповідні рішення.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації