Валерій Черняк взяв участь у сесії Христинівської районної ради

10 квітня 2013, 21:30
Валерій Черняк взяв участь у сесії Христинівської районної ради10 квітня 2013 року голова обласної ради Валерій Черняк взяв участь у пленарному засіданні Христинівської районної ради. У сесії також взяли участь депутати обласної ради – Іван Гретченко та Микола Плужник, голова райдержадміністрації Богдан Тихоневич, його заступники, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій району, голови територіальних громад, директори загальноосвітніх та культурних закладів, представники засобів масової інформації.
Перед початком роботи сесії, Валерій Черняк та голова районної ради Микола Передрій привітали директора Христинівського районного територіального центру обслуговування самотніх, непрацездатних пенсіонерів Віктора Дорошенка з ювілеєм. З цієї нагоди Валерій Черняк вручив ювіляру Почесну грамоту обласної ради. Такою ж грамотою була відзначена розподілювач робіт виробничого управління житлово-комунального господарства м. Христинівка Лариса Черкес за сумлінну працю, особистий внесок у надання комунальних послуг населення міста Христинівки.
У ході пленарного засідання депутати розглянули дев’ятнадцять питань, які попередньо були розглянуті на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.
Під час розгляду питань порядку денного депутати обговорили та підтримали прийняття нових районних програм. Серед них: програма «Здоров’я населення Христинівщини на 2013-2020 рр.»; програма забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг на 2013 р. та районна програма інформаційного забезпечення населення району через мережу проводового та FM радіо на 2013 р.
У ході сесії депутати заслухали інформацію про хід виконання діючих районних програм: «Будуємо нову Христинівщину» на 2011-2015 роки; «Цукровий діабет» на 2011-2013 роки; забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2011-2013 роки.
Також депутати внесли зміни до рішення районної ради про районний бюджет на 2013р. та до складу постійних комісій районної ради; до комплексної Програми профілактики злочинності на 2011-2015 роки Христинівського району; надали згоду на передачу структурного підрозділу швидкої медичної допомоги ЦРЛ і комунального майна у спільну власність територіальних громад Черкаської області та затвердили нову редакцію регламенту районної ради.
У обговоренні питань порядку денного взяв участь голова обласної ради Валерій Черняк. Зокрема, Валерій Петрович звернув увагу присутніх на важливості прийняття на сесії ряду нових програм розвитку охорони здоров’я району та внесення змін до вже діючих. Він також наголосив на необхідності вирішення проблем щодо зайнятості населення, поліпшення стану доріг та розвитку аграрного сектору регіону.
Серед іншого, Валерій Черняк зазначив: «На сьогодні, завдяки злагодженій роботі органів влади та місцевого самоврядування усіх рівнів, за підсумками рейтингової оцінки діяльності регіонів України за 2012 рік, за усіма напрямами роботи області вдалося вийти на 3 місце, а за рейтинговою оцінкою результатів діяльності району Христинівщина посідає загальне 8 місце. А це свідчить лише про те, що ми діємо у правильному напрямку і повинні надалі забезпечувати цей високий показник».
Також Валерій Петрович закликав депутатів й жителів району взяти активну участь в обговоренні звіту голови облдержадміністрації Сергія Тулуба, що днями був опублікований у періодичних виданнях області. Він також нагадав про ряд важливих дат, що будуть відзначатись в області – 60-річчя утворення Черкащини, 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка та 70-а річниця визволення України від фашистських загарбників, та закликав долучитися усіх до підготовки та проведення урочистих заходів з нагоди відзначення цих подій.
У свою чергу, депутат обласної ради Іван Гретченко, звертаючись до присутніх, подякував керівникам району за підтримку діяльності Товариства Червоного Хреста та запропонував напрямки подальшої спільної роботи задля допомоги соціально незахищеним верствам населення району.
З усіх питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації