У ході підготовки до сесії Кам’янська районна рада провела засідання президії та семінар для сільських голів

10 квітня 2013, 20:33
У ході підготовки до сесії Кам’янська районна рада провела засідання президії та семінар для сільських голів10 квітня 2013 року в залі засідань Будинку рад відбулося засідання президії Кам’янської районної ради, яке провів голова районної ради Юрій Таран. У роботі президії взяли участь начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, міський та сільські голови, представники засобів масової інформації.
Серед питань, внесених на розгляд членів президії – хід виконання районної міжгалузевої комплексної програми «Здоров’я населення Кам’янщини» на 2013 рік, про що доповів головний лікар Кам’янської центральної районної лікарні Костянтин Тамко; програми розвитку краєзнавства на період 2011-2015 рр. та премії Марії Шкаліберди, а також програми енергоефективності Кам’янського району на 2012-2015 роки.
Також було розглянуто та прийнято план заходів з підготовки та відзначення в районі 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Про це присутніх поінформував голова Кам’янської районної організації ветеранів Іван Титаренко.
Одноголосно затвердили й план роботи президії районної ради на ІІ квартал 2013 року.
По закінченню голова районної ради Юрій Миколайович Таран підбив підсумки роботи та наголосив, що всі пропозиції та критичні зауваження, висловленні депутатами під час обговорення, будуть враховані.
Цього ж дня в районній раді відбувся семінар-навчання з міським та сільськими головами, де розглядалися питання про укладання договорів на оренду земельних ділянок, розташованих на адмінтериторіях сільських рад. З приводу цього доповів перший заступник голови райдержадміністрації Микола Кропив’янський.
Також перед учасниками семінару виступила начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Алла Діхтяренко, яка звернула увагу на завдання та виконання положень Указу Президента України від 22.10.2012р. №609 «Про національну стратегію профілактики соціального сирітства на період до 2020 року».
Про стан захворюваності на туберкульоз в селах Кам’янського району доповіла головний спеціаліст сектору оборонної роботи та охорони здоров’я райдержадміністрації Лариса Бикова.У ході підготовки до сесії Кам’янська районна рада провела засідання президії та семінар для сільських голів
Начальник Кам’янського РВ УМВС в Черкаській області Володимир Зубенко порушив питання про стан законності і правопорядку на територіях сільських рад та співпрацю сільських голів з дільничними інспекторами районного відділення.
Крім того, начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Бойко поінформувала про стан виконання районного бюджету та перспективи виконання сільських бюджетів у 2013 році.
Порушили учасники семінару й питання щодо упорядкування сміттєзвалищ; укладення угод на сільські водогони та проведення робіт з благоустрою населених пунктів району. З цих питань доповіла завідувач сектору санітарного нагляду Смілянського міжрайонного управління держсанепідслужби в Черкаській області Тетяна Василенко.
Також присутніх було ознайомлено з проектом Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.
Підбиваючи підсумки семінару, голова районної ради Юрій Таран окремо зупинився на деяких організаційних питаннях, що стосуються діяльності місцевих рад.

Відділ інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації