Валентин Тарасенко вручив нагороди педагогам переможців Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів та робіт учнів-членів Малої академії наук.

17 травня 2019, 15:25

У великій сесійній залі Будинку рад проведено церемонію нагородження переможців Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів та робіт учнів-членів Малої академії наук.

Привітав обдарованих дітей і їхніх наставників з високими досягненнями перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко.

Цьогорічні здобутки дають підстави пишатися успіхами наших учнів. Наприклад, учасниками ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів стали представники 4 районів і 5 міст області ‒ усього 70 осіб, 33 з яких стали переможцями, зокрема 17 ‒ учні інноваційних шкіл.

Щороку на Черкащині зростає престиж Малої академії наук, про що свідчить велика кількість наукових робіт, виконаних на високому рівні. Нині найбільш популярними є відділення комп’ютерних наук, хімії й біології, літературознавства, фольклористики й мистецтвознавства, філософії та суспільствознавства.

У фіналі Всеукраїнського конкурсу-захисту брали участь представники із 3 міст і 6 районів ‒ усього 38 учнів, 19 з яких стали переможцями, що становить 50%.

Двоє учнів – Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 та Черкаського фізико-математичного ліцею – отримали перемоги одночасно у двох секціях МАН. 1 золота медаль, 6 срібних та 12 бронзових – такі досягнення МАНівців цьогоріч.

Валентин Тарасенко, відзначаючи досягнення учнів та їхніх наставників, наголосив, що нинішню молодь вирізняє підвищений інтерес до життя, потреба в здобутті якісної освіти, уміння визначати для себе конкретну мету та досягати її. Безумовно, усі ці досягнення учнів та їхніх наставників є і будуть гордістю Черкащини.

 

Перший заступник голови обласної ради вручив педагогічним працівникам і науковцям, які підготували учнів-переможців інтелектуальних конкурсів, обласні відзнаки «За відданість справі». Зокрема, Юрію Білогородському – завідувачу відділень технічних, комп’ютерних наук та наук про землю, керівнику наукових секцій Черкаського відділення Малої академії наук; Валерію Силенку –учителю Першої міської гімназії Черкаської міської ради, учителю-методисту, заслуженому учителю України та багатьом, багатьом іншим.

Валентин Тарасенко також вручив відзнаку «Гордість Черкащини» директору комунального навчального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» Наталії Чепурній.

 

Привітала переможців Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів та робіт учнів-членів Малої академії наук і їх наставників директор Департаменту соціальних проектів Миронівського підприємства хлібопродуктів Ірина Ванникова та вручила сертифікати на 10 тисяч гривень обласному Інституту післядипломної освіти педагогічних працівників та комунальному закладу обласному центру роботи з обдарованими дітьми. 

 


Виконавчий апарат обласної ради