Валентин Тарасенко провів особистий прийом громадян

10 червня 2019, 11:01

10 червня 2019 року перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко провів прийом громадян із особистих питань.

Більшість звернень стосувались надання матеріальної допомоги на лікування чи у зв’язку зі складними життєвими обставинами. Оскільки на разі кошти, що передбачені для надання таких виплат, в обласному бюджеті вичерпались, всі заяви буде розглянуто після схвалення відповідного рішення депутатами на сесії обласної ради.

Окремо звернулись актори колективу Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка стосовно виплат працівникам матеріальної допомоги на оздоровлення під час надання щорічної відпустки. Оскільки фінансові пропозиції подаються у період формування обласного кошторису на наступний рік (вересень місяць поточного року) вирішено, що всі потреби фінансового забезпечення театру, в тому числі й кошти на оздоровлення, будуть оформлені відповідним чином керівництвом комунального закладу та подані на розгляд профільних структурних підрозділів облдержадміністрації для включення у обласний бюджет.

На разі, лист-звернення буде спрямовано для окремого розгляду депутатами-членами профільної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики та спорту.


Виконавчий апарат обласної ради