В рамках реалізації обласної програми дві тисячі дворів у Звенигородці забезпечать контейнерами для побутових відходів

07 жовтня 2019, 09:40

Як інформує видання «Вісті Черкащини», найближчим часом у приватних будинковолодіннях Звенигородки з’являться новенькі пластмасові контейнери для збору сміття. Це – результат розробки та реалізації проекту «Придбання та впровадження установок, обладнання та машин для збору і транспортування побутових відходів для комунального підприємства «Добробут» Звенигородської міської ради, що увійшов до відповідної обласної програми. В результаті співфінансування на реалізацію проекту з обласного бюджету було виділено 60 відсотків асигнувань, з районного – 40.

– Пластикових контейнерів ємкістю 120 літрів маємо дві тисячі, – розповідає керівник комунального підприємства «Добробут» Тетяна Бойко. – Їх безкоштовно отримують власники домоволодінь, які уклали з нами угоди на вивезення сміття. Для цього придбали й імпортний автомобіль, в якому сміття спресовується, що дає змогу значно скоротити кількість рейсів. А в кінцевому результаті матимемо помітну економію пального.

Звенигородські водії вже випробували нову техніку й висловлюють своє захоплення нею.

Будемо надіятися, що належно оцінять жителі приватних будинків й «особисті» контейнери. На жаль, далеко не всі власники приватних домоволодінь уклали відповідні угоди з «Добробутом», тому і появляються стихійні смітники як на околицях, так і в центрі міста. А карати таких недобросовісних містян в міській раді ніяк не наважаться…


Виконавчий апарат обласної ради