У Степанецькій громаді амбітні плани на 2019 рік – збудувати нову медамбулаторію, відремонтувати ФАПи, відкрити центр культури і дозвілля

06 травня 2019, 10:48

За інформацією сайту Децентралізація, у селі Степанці на Канівщині, що об'єднує 17 сіл району, в рамках державної програми розвитку охорони здоров’я розпочато будівництво нової амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

За словами голови Степанецької ОТГ Олександра Яременка, доступні та якісні медичні послуги в умовах нової амбулаторії місцеві мешканці зможуть отримувати уже наприкінці літа- початку осені.

Загалом, цьогоріч на території громади заплановано поточні ремонти у 3 ФАПах (села Попівка, Беркозівка, Малий Ржавець) та амбулаторії у селі Мартинівка. У цьому селі також заплановано відкрити центр культури і дозвілля і вже готують проектну документацію для реконструкції нежитлової будівлі з використанням енергозберігаючих технологій.

У місцевому НВК с. Мартинівка та у Беркозівській гімназії громада планує облаштування котелень зі встановленням твердопаливних котлів. Крім того, серед амбітних планів громади на цей рік – будівництво міні-футбольного поля зі штучним покриттям та стадіону зі штучним покриттям на базі Степанецького ліцею.

Також комунальним підприємством «СТЕП-АГРОБУД» розпочато роботи з ремонту комунальних та місцевих доріг громади.

Додамо, що Степанецька об'єднана територіальна громада з моменту утворення збільшила свій бюджет майже в 6 разів, і нині має змогу впровадити для своїх мешканців 21 цільову програму, що враховує вирішення різних проблем громади, починаючи від забезпечення АТОвців житлом, громади – якісною питною водою, до охорони довкілля та культурної спадщини.

У населених пунктах реалізується програма з благоустрою – встановлено кілька десятків дитячих майданчиків, придбано техніку для обкосу трави, відгортання снігу, для ремонту доріг тощо.

У Черкаському центрі розвитку місцевого самоврядування повідомляють, що Степанецька громада поки що єдина, що вже створила повноцінний освітній округ для своїх школярів. До опорної інноваційної школи дітей із сіл громади доставляє новий шкільний автобус (придбаний на умовах співфінансування). Цю школу, обставлену сучасним навчальним приладдям (аж до мікроскопів у 1 класі), де є лего-кабінет та інтерактивний тир, відвідують навіть діти з Київської області. Завдяки виграному гранту, першокласники цього року почали навчатися за унікальними антисколіозними партами.

 


Виконавчий апарат обласної ради