У Соколівській ОТГ для дітей відкриють шахматний клуб

13 травня 2019, 11:37

За словами начальника відділу освіти Соколівської сільської ради Наталі Дядило, створення системи позашкільного дозвілля дітей є одним із пріоритетних питань для громади. Для усіх дітей об’єднаної територіальної громади – а їх тут 337 – із 5 сіл, організовано підвезення шкільними автобусами  до опорного закладу, на базі якого діє розмаїття гуртків. Після школи діти можуть займатися тенісом, волейболом, баскетболом, легкою атлетикою, танцями, англійською мовою (із волонтером Корпусу Миру). А ще, найближчим часом,  тут планують створити шаховий клуб – і сподіваються, що, як це вийшло і з іншими секціями та гуртками, дітлахи, які тут займатимуться, ставатимуть переможцями районних та обласних змагань.

– Соколівська ОТГ – це показовий приклад того, як може якісно працювати громада. Адже населення цієї громади зовсім невелике – трохи більше 3500 жителів – мешканців 5 невеличких населених пунктів Жашківського району, що вирішили добровільно об’єднатись, – зазначає радник з питань муніципальних послуг Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування Анна Сарана.

Як показує практика, багато маленьких громад зосереджені лише на тому, щоб покрити захищені статті бюджету, і не ризикують, повною мірою, впроваджувати щось нове. Більшості здається, що на створення гуртків, які будуть не лише значитись на папері, а де дійсно буде цікаво займатися дітям, необхідні значні капіталовкладення. Але насправді це не так! Зацікавленість голови ОТГ та представників органу місцевого самоврядування – ось головний важіль до впровадження якісних послуг в громаді. І це повною мірою, на своєму прикладі,  демонструє Соколівська громада.


Виконавчий апарат обласної ради