У Драбові у фінальних районних змаганнях визначено найспортивніше село

07 серпня 2019, 08:50

Щорічно на початку серпня на районному стадіоні «Колос» збираються сотні вболівальників і спортсменів-драбів’ян, щоб позмагатися в силі і спритності за титул «Найспортивніше село Драбівщини» і здобути призи районної ради.

Ці змагання користуються великою популярністю у сільських жителів району і є для них довгоочікуваним спортивним святом. Минулої суботи свою майстерність та волю до перемоги приїхали продемонструвати 25 сільських команд.

Голова районної ради Володимир Дзега та перший заступник голови райдержадмістрації Володимир Лобода привітали учасників змагань. Вони відмітили, що жителі сіл відзначаються не лише працелюбністю, а, незважаючи на непростий час, займаються спортом, пропагуючи здоровий спосіб життя.

- Фізична культура і спорт все більше входять в повсякденне життя різних верств населення нашого району. Приємно відмітити, що останнім часом у багатьох селах встановлено спортивні майданчики, закуплено тренажери й тенісні столи, що надає додаткові можливості та підсилює бажання людей, особливо молоді, до зайнять спортом, - сказав Володимир Дзега.

Потім директор ФОК «Колос» Михайло Кубрушко представив головну суддівську колегію та дав старт змаганням.

Відповідно до Положення змагання між спортсменами проходили з міні-футболу, перетягування канату, армреслінгу, гирьового спорту, шашок, метання дротиків, настільного тенісу.

Спортивні баталії проводилися в секторах. Сільські голови змагалися у вправності метання дротиків, де фаворитами стали Олександр Харченко (с. Золотоношка), Петро Івко (с. Перервинці) та Микола Скирда (с. Митлашівка).

Особливою напруженою видалася боротьба за першість із міні-футболу, у якій перемогу здобула Нехайківська команда, ІІ місце посіла команда Погребів, ІІІ – Драбове-Барятинського.

У змаганнях гирьовиків беззаперечну перемогу здобув Олег Козій (с. Бирлівка), ІІ місце – Олесандр Кутовий (с. Золотоношка), ІІІ місце – Василь Купріянов (с. Великий Хутір).

Переможцями у змаганнях з армспорту стали:

- у ваговій категорії до 70 кг: І місце – Сергій Ганжа із Демок, ІІ місце – Олександр Ткаченко із Канткузівки, ІІ місце – Павло Грінько із Степанівки;

- у ваговій категорії до 90 кг: І місце – Володимир Лимаренко (с. Кантакузівка), ІІ місце – Іван Ус (с. Степанівка), ІІІ місце – Сергій Ганжа (с. Демки);

- у ваговій категорії більше 90 кг: І місце – Павло Євстратенко із Ковалівки, ІІ місце – Володимир Лимаренко із Кантакузівки, ІІІ місце – Михайло Литвицький із Степанівки.

У шашкістів серед чоловіків І місце здобув Артур Левченко (с. Золотоношка), ІІ місце – Іван Клок (с. Білоусівка), ІІІ-є – Іван Гнучий (с. Кантакузівка); серед жінок відповідно І місце – Людмила Коршак (с. Степанівка), ІІ-е – Тетяна Степанок (с. Нехайки), ІІІ – Тетяна Богославець (с. Криштопівка).

У змаганнях із настільного тенісу в черговий раз перемогу здобули Леонід Чурута із Шрамківки і Надія Крикун із Кантакузівки, ІІ-е місце – Вадим Левченко із Кантакузівки і Валентина Карпенко із Нехайок, ІІІ-є – Юрій Дробний із Драбове-Барятинського і Валентина Куля із Демок.

А завершилися змагання найбільш емоційним та найпопулярнішим серед уболівальників перетягуванням каната. Ще до початку фаворитом називали команду зі Степанівки, що у подальшому і підтвердилося: беззаперечними переможцями в черговий раз стали степанівські силачі, перемігши спортсменів із Погребів і Кантакузівки.

Суддівська бригада також працювала чітко й оперативно: після підбиття підсумків у індивідуальних та загальнокомандних змаганнях було визначено лідерів.

Цьогоріч титул переможця здобула команда із с. Кантакузівки (сільський голова - Олександр Крикун), набравши 345 очок, друге місце із результатом 322 бали посіла Нехайківська команда (сільський голова – Сергій Петренко), лише на п’ять очок поступилася команда із с. Степанівки, зайнявши ІІІ місце на п’єдесталі, (сільський голова - Василь Деркач) – 317 балів, ІV місце – Золотоношка (сільський голова – Олександр Харченко) – 310 очок, V місце - Білоусівка (сільський голова – Сергій Левченко) – 290 очок.

Переможців із особистих та командних видів спорту нагороджено кубками, пам’ятними медалями та грамотами. Командам-чемпіонам районних змагань вручено сертифікати на грошові винагороди: команді Кантакузівської громади – 10,0 тис. грн., Нехайківської – 8,0 тис. грн., Степанівської – 6,0 тис. грн., Золотоношківської – 4,0 тис. грн., Білоусівської – 2 тис. грн..

Кантакузівська команда буде відстоювати честь Драбівщини у фінальних змаганнях серед кращих сільських команд області.