Сільські голови спільно з керівниками району вирішували питання про фінансування бюджетних установ

20 січня 2020, 09:04

Як повідомляють у Драбівській районній раді,  її голова Володимир Дзега провів нараду з головами сільських рад та ОТГ району.

У роботі зібрання взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Лобода, начальник Золотоніського  управління Головного управління ДПС у Черкаській області Юрій Байбуз, керівники комунальних закладів району, представники засобів масової інформації.

Спочатку учасники наради заслухали інформацію начальника фінансового управління  райдержадміністрації Марини Сіпко про залучення субвенцій місцевих бюджетів у 2020 році на фінансування  установ бюджетної сфери району та заходи щодо наповнення місцевих бюджетів, економічного та раціонального використання бюджетних коштів, посилення фінансово-бюджетної дисципліни на 2020 рік у Драбівському районі. 

Потім про стан наповнення місцевих бюджетів та погашення податкової заборгованості з платежів до місцевих бюджетів розповів начальник Золотоніського  управління Головного управління ДПС у Черкаській області Юрій Байбуз.

Далі про роботу комунальних підприємств Драбівської районної ради за 2019 рік та план на 2020 рік проінформували директор КНП «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Балагурчик, головний лікар КНП «Драбівська центральна районна лікарня» Світлана Бойко та директор дитячо-юнацької спортивної школи «Слов’яни» Василь Моісєєв.

Опісля про ситуацію на ринку праці та зайнятості населення району розповів директор Драбівської районної філії обласного центру зайнятості Валерій Хабло.

Про порядок передачі документів до архівного відділу  на державне зберігання та упорядкування у 2020 році розказала Оксана Скопич - начальник архівного відділу райдержадміністрації.

На завершення завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації Руслан Яненко проінформував про організацію та проведення спеціальних  об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту на підприємствах, установах та організаціях району.

За підсумками наради дано відповідні доручення.


Виконавчий апарат обласної ради