Проведено позачергову сесію Черкаської районної ради

08 жовтня 2019, 11:29

Як інформують у Черкаській районній раді, її голова Олексій Собко провів тридцять восьму позачергову сесію районної ради. У роботі пленарного засідання взяли участь представники правоохоронних органів, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної ради, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, комунальних підприємств районної ради та засобів масової інформації.

Перед початком роботи пленарного засідання було проведено засідання всіх профільних постійних комісій районної ради. На засіданнях постійних комісій в основному обговорювались питання, які було подано до розгляду на позачерговій сесії.

Однак депутати обговорили й інші питання, а саме: про звернення депутата Черкаської районної ради Володимира Шимановського щодо організації централізованого вивезення сміття на території Черкаського району та діяльності нелегальних сміттєзвалищ; про пропозицію Кам’янської районної ради підтримати звернення депутатів до Президента України, Голови Верховної Ради України та районних рад України щодо недопущення поспішного відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення.

Запропоновані до розгляду на сесії районної ради питання було також обговорено і на президії районної ради.

В цілому до порядку денного сесії було внесено 11 питань.

На початку пленарного засідання слово було надано представнику СБУ Миколі Чижу, який поінформував депутатів про підсумки проведеного у вересні антитерористичного навчання у Черкаському районі та за належне сприяння і допомогу у проведенні навчань вручив Грамоту відомства заступнику голови райдержадміністрації Петру Коренюку.

Потім депутати приступили до розгляду питань, першим з яких розглянули звернення депутатів Черкаської районної ради щодо якості проведених ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення Черкаського району. Озвучив його депутат районної ради Володимир Лакутін, який зазначив, що на дорозі загального користування місцевого значення Худяки–Сагунівка–Боровиця–Рацево, роботи на яких веде підрядник ТОВ «Главшляхбуд», не сплановано узбіччя автогрейдером, місцями вони занижені, що становить небезпеку для учасників дорожнього руху; на свіжому асфальті присутні латки, що свідчить про неоднорідність вкладання матеріалу; відповідно до виготовленої ПКД не встановлено дорожні знаки та не нанесена дорожня розмітка.

Після бурхливого обговорення депутатами районної ради більшістю голосів було ухвалено рішення направити звернення до прокуратури Черкаської області та Головного управління Національної поліції в Черкаській області щодо притягнення винних до відповідальності за допущені недоліки.

Далі в порядку контролю заслухано хід виконання Програми забезпечення правопорядку в Черкаському районі на 2016-2020 роки; внесено зміни до Програми підтримки та розвитку редакції радіомовлення Черкаського району Черкаської області на 2019-2022 роки та до програми з виконання Національного плану дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини у Черкаському районі на 2019-2021 роки.

Депутати ухвалили рішення про створення груп подовженого дня у закладах загальної середньої освіти Черкаської районної ради на 2019-2020 навчальний рік тапро  внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.

На завершення депутати районної ради розглянули та ухвалили рішення щодо блоку комунальних питань.


Виконавчий апарат обласної ради