Проведено нараду з підготовки фіналу обласного фестивалю-конкурсу «Тараса пензлі оживають»

04 червня 2019, 14:26

Днями в приміщенні Шевченківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко провів нараду з підготовки до проведення фінального туру відкритого обласного фестивалю-конкурсу переможців зональних відбіркових конкурсів молодих живописців та молодих літераторів «Тараса пензлі оживають», що запланований на 21-23 червня 2019 року на базі школи-інтернату.

У нараді взяли участь керівники ряду профільних управлінь і департаментів облдержадміністрації, зокрема, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Максим Зеленський, заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Оксана Сімушіна, голова Звенигородської райдержадміністрації Василь Довбуш, керівництво Шевченківської ОТГ на чолі з її головою Сергієм Смальком, керівники навчальних закладів с. Шевченкове, сільського будинку культури та музею.

Вперше фестиваль молодих художників було проведено влітку минулого року. Заходи, що проводилися організаторами фестивалю-конкурсу, знайшли схвальні відгуки, тому в цьому році вирішено розширити коло учасників і провести конкурс також серед молодих талантів поетичного слова.

А ще на відміну від минулорічного пленеру в конкурсі, крім черкаських митців-початківців, за перемогу боротимуться юнаки та дівчата ще з восьми областей України.


Виконавчий апарат обласної ради