Оголошення про конкурси на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Черкаської області

КП «Управління по експлуатації  Будинку рад і об’єктів обласної  комунальної  власності» оголошує конкурс на право оренди нежитлового приміщення 1-го поверху № 5-33, розміщеного в адмінбудівлі (Будинку рад) за адресою: м. Черкаси, бульвар Шевченка, 185, корисною площею 12,1 кв.м., загальною площею 19,12 кв.м.

Умови проведення конкурсу:

1. Стартовий розмір орендної плати – 918,60 грн. без ПДВ, 1102,32 грн. з ПДВ.

2. Ефективне використання Майна за цільовим призначенням.

3. Дотримання вимог експлуатації Майна.

4. Компенсація переможцем конкурсу понесених витрат орендодавця на здійснення незалежної оцінки об’єкта оренди, витрат на публікації оголошення про конкурс за виставленими рахунками відповідних ЗМІ.

5. Зобов’язання переможця конкурсу щодо сплати орендної плати у вигляді авансового платежу в розмірі орендної плати за два місяці.

6. Сплата Орендодавцю витрат на утримання орендованого майна. Розмір витрат з утримання орендованого Майна становить  927 грн. 59 коп. на місяць.

7. Компенсація втрат орендодавця в розмірі орендної плати за 1 місяць, у випадку дострокового розірвання договору оренди з ініціативи орендаря.

8. Відшкодування Орендодавцю фактично отриманих комунальних послуг пропорційно займаній площі: водопостачання та водовідведення, теплопостачання, електропостачання та витрати на вивіз та знешкодження твердих побутових відходів.

9. Здійснення певних видів ремонтних робіт. 

10. Створення безпечних умов праці.

 

Документи на конкурс приймаються за адресою: 18000, м. Черкаси бульвар Шевченка, 185 КП «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності» кабінет першого поверху № 1 (вхід в адмінбудівлю зі сторони   вул. Хрещатик)   з 9-00 до 13.00  та з 14-00 до 17-00  з понеділка по п’ятницю. Прийом заяв закінчується  5 червня 2019 року.

Перелік документів, які подаються претендентами для участі в конкурсі:

1) заява про участь у Конкурсі;

2) пропозиції щодо виконання умов Конкурсу (відображаються в проекті договору оренди).

3) конкурсні пропозиції щодо розміру орендної плати подаються в день проведення Конкурсу;

4) відомості про претендента:

а) для юридичної особи:

документи, що засвідчують повноваження представника юридичної особи;

засвідчені належним чином копії установчих документів;

засвідчена належним чином копія звіту про фінансове становище (платоспроможність) претендента з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей за останній рік.

б) для фізичної особи:

копія документа, що засвідчує особу претендента, або належним чином оформлена довіреність, видана представнику фізичної особи;

засвідчена належним чином копія декларації про доходи або звіту суб'єкта малого підприємництва – фізичної особи – платника єдиного податку за останній рік.

Конкурс відбудеться – 7 червня 2019 року об 11.00 за адресою: м. Черкаси бульвар Шевченка, 185 КП «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності» кабінет першого поверху № 1 (вхід в адмінбудівлю зі сторони  вул. Хрещатик).

Додаткову інформацію можна отримати в організатора конкурсу тел. (0472) 379123.