Валентин Тарасенко взяв участь у Другому форумі регіонів України та Республіки Білорусь у Житомирі

04 жовтня 2019, 16:34

3-4 жовтня у Житомирі проходив Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь.

Черкащину представляли  перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко та голова обласної державної адміністрації Ігор Шевченко.

Програмою Форуму передбачено проведення низки заходів. Першого дня його учасники оглянули продукцію виробників Житомирщини, адже область має величезний, в тому числі, й інвестиційний потенціал.

Також учасники Форуму мали можливість ознайомитися з виставкою великогабаритної техніки, що розгорнута на Майдані Соборному, та відвідати Еко форум, який відбувся у Житомирському національному агроекологічному університеті.

У рамках знайомства керівники областей України провели офіційну зустріч із головами регіонів Республіки Білорусь  та  відвідали Музей космонавтики.

Наступний день Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь розпочався з пленарної частини за участі Міністра розвитку громад та територій Альони Бабак, заступника Прем'єр-міністра Республіки Білорусь Ігоря Ляшенка, Надзвичайного та Повноважного Посла Республіки Білорусь в Україні Ігоря Сокола та Надзвичайного та Повноважного Посла України в Республіці Білорусь Ігоря Кизима.

Українські та білоруські делегації, голови регіонів обох держав зібралися у Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі.

У ході Форуму було підписано дві міжурядові угоди та 15 міжрегіональних угод, в тому числі і Черкащиною.

У роботі другої частини пленарного засідання взяли участь президенти обох держав – Володимир Зеленський та Олександр Лукашенко.


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: http://www.oblradack.gov.ua/valentin-tarasenko-vzyav-uchast-u-drugomu-forumi-regioniv-ukraini-ta-respubliki-bilorus-u-zhitomiri