Обласне комунальне підприємство "Готельний комплекс «Дніпро» Черкаської обласної ради – символ гостинності та домашнього затишку

07 червня 2019, 09:08

Чотиризірковий готельний комплекс «Дніпро» Черкаської обласної ради - справжній символ гостинності та домашнього затишку. Переступаючи його поріг, поринаєш в атмосферу спокою, доброзичливості і затишку. Живі квіти, оригінальні картини місцевих художників, вдале оформлення фойє та готельних номерів, привітність обслуги, чистота і охайність - усе свідчить, що основним напрямом роботи колективу «Дніпра» є створення найкращих умов для відвідувачів закладу.

Очолює нині готельний комплекс директор Андрій Дзюба. Сьогодні – наша розмова з ним.

– Андрію Миколайовичу, що ви можете додати до вищесказаного?

– Те, що готель розташований у самому центрі Черкас, в спокійному та затишному місці поряд із торговим, культурним та діловим сектором міста. Готель зручно з’єднаний транспортними засобами з усіма районами міста, та знаходиться всього в 4 км від залізничного вокзалу.

З вікон готелю можна полюбуватися мальовничими краєвидами Дніпра з його схилами, панорамою міста.

Готель «Дніпро» збудований у 1989 році. У нинішньому ви відзначатимете 30-річчя. Як проходило становлення, адже на сьогодні ви працюєте у чотиризірковому статусі і підтверджуєте цей високий рівень?

– Буду відвертий. Багато зусиль і старань до цього доклав колектив, який донедавна очолював його  багаторічний керівник – Володимир Петрович Жаботинський.

Десять років поспіль готель «Дніпро» ставав переможцем огляду-конкурсу на найкраще готельно-виробниче господарство України серед тризіркових готелів. І ось уже десять років, як нам надали статус чотиризіркового, і він підтвердив це, посівши 3 місце в Україні

За роки праці у сфері готельних послуг ми здобули великий досвід і нині також намагаємося іти в ногу з часом.

До послуг гостей пропонуємо 73 комфортабельні номери (апартаменти, «люкси», «напівлюкси», одномісні та двомісні), які одночасно можуть прийняти 120 осіб. Кожен готельний номер оформляється по особливому. Одні в класичному стилі, інші більш сучасні.

Власна автономна котельня безперебійно постачає гарячу воду та в автоматизованому режимі забезпечує оптимальну температуру в приміщеннях у будь яку пору року.

Тобто, персонал готелю «Дніпро» завжди готовий прийняти, розмістити та подбати про клієнтів із щирою традиційною українською гостинністю.

На підтвердження цього скажу, що ми мали честь неодноразово приймати у себе високопосадовців держави, представників численних офіційних делегацій, спортсменів, зірок естради, впливових бізнесменів і політиків.

– Готельний комплекс – це не лише спальні номери. Які ви ще надаєте послуги?

– Як я уже казав, у нас часто проводять найрізноманітніші заходи представники бізнесу, посадовці, політики. До їхніх послуг – для проведення конференцій, семінарів, презентацій, ділових зустрічей, – є сучасний конференц-зал на 70 місць. Зал відповідає останнім стандартам конференц-сервісу.

Вишуканий інтер’єр, зручні меблі: м’які крісла з відкидними столиками, круглий стіл; усе необхідне професійне обладнання, забезпечують успіх заходам, що тут проводяться.

До речі, забезпечить необхідне харчування учасників зустрічей і, звичайно, проживаючих затишний ресторан вищої категорії, який може одночасно накрити столи на 80-100 осіб з трьома окремими залами. Є літній майданчик. Поряд – фруктовий сад, дизайнерські газони тощо.

Звичайно, праця колективу поцінована багатьма нагородами. Готель «Дніпро» визнаний одним із кращих готелів не тільки міста Черкаси, а й України.


Виконавчий апарат обласної ради


Source URL: http://www.oblradack.gov.ua/oblasne-komunalne-pidpriemstvo-gotelniy-kompleks-dnipro-cherkaskoi-oblasnoi-radi-simvol-gostinnosti