На Звенигородщині відбувся щорічний велопробіг

07 травня 2019, 17:53

Традиційний велопробіг, започаткований за ініціативи та організації Звенигородської районної ради, вже вчетверте поспіль успішно проведено 4 травня.

Близько сотні любителів велосипеда стартували погожого травневого ранку від адмінприміщення районної ради за вже вивіреним маршрутом до міста Ватутіне і назад, а це більше двадцяти п’яти кілометрів.

Серед учасників пробігу голова районної ради Володимир Кучер, депутат Черкаської обласної ради Олексій Озірний, директор міської школи №2, депутат Звенигородської міської ради Володимир Каюк. 

Оскільки цей масовий спортивний захід присвячувався Дню Перемоги і Дню пам’яті та примирення, його учасники вклонилися пам’яті і поклали квіти до меморіалів загиблим у місті Ватутіне та до пам’ятної стелли у Звенигородці. 

На закінчення голова районної ради висловив подяку всім учасникам велопробігу за участь, а також працівникам поліції за організацію забезпечення безпеки дорожнього руху та працівникам служби швидкої допомоги за медичний супровід велопробігу під час його проведення.


Виконавчий апарат обласної ради