На засіданні постійної комісії депутати підтримали низку проєктів рішень у сфері управління майном

07 вересня 2021, 19:15

Члени постійної комісії з питань комунальної власності, підприємництва та регуляторної політики  розглянули 28 проєктів рішень.

Серед них підтримали призначення претендентів на посади керівників комунальних закладів, зокрема, Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат, Черкаського геріатричниого пансіонату, Ротмістрівського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Вікторівського психоневрологічного інтернату, Стеблівського психоневрологічного інтернату, Корсунь-Шевченківського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру “Надія”, КП «Готельний комплекс «Дніпро».

Члени комісії підтримали надання згоди на прийняття з державної власності до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Черкаської області друкованої продукції. У проєкті рішення йдеться про передання на баланс комунального закладу "Обласна універсальна наукова бібліотека імені Тараса Шевченка" Черкаської обласної ради 4 книг (20 примірників).

Також підтримали проєкти рішень Про затвердження техніко-економічного обґрунтування доцільності передачі цілісного майнового комплексу Черкаського державного бізнес-коледжу та Черкаського художньо-технічного коледжу  з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Черкаської області.

З-поміж іншого підтримали рішення про передачу і приймання майна комунальної власності. Проєкт рішення передбачає передачу:

- навчального корпусу з ганками, огорожею та воротами Ватутінської філії Черкаської медичної академії передати на баланс Ватутінської міської територіальної громади, оскільки філія ліквідована, а будівлі руйнуються.

Нагадаємо, рішенням обласної ради від 03.03.2018 № 21-2/VII "Про передачу майна комунальної власності", гуртожиток з ганками Ватутінської філії медакадемії вже було передано Ватутінській міській раді, через ліквідацією філії навчального закладу; 

- спеціалізованих автомобілів з балансу КНП “Обласний центр екстреної медичної допомоги Черкаської обласної ради” на баланс Чорнобаївської селищної ради, Золотоніської міської ради, КНП "Черкаська обласна психіатрична лікарня Черкаської обласної ради", КНП "Черкаський обласний онкологічний диспансер Черкаської обласної ради", КНП "Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради", Черкаської медичної академії, КНП "Черкаська обласна дитяча лікарня Черкаської обласної ради", КНП "Черкаський обласний кардіологічний центр Черкаської обласної ради";

- нежитлових приміщень у Каневі, які є власністю обласної ради і зараз пустують. Вони передаються з балансу КП "Черкаське обласне об’єднане бюро технічної інвентаризації" на баланс державного історико-культурного заповідника "Трахтемирів" .

Раніше заповідник орендував кімнати в Канівському будинку культури, який із квітня цього року ліквідований, тому їм довелося орендувати приміщення в адмінбудівлі Ліплявської ОТГ;

- стаціонарних кисневих концентраторів з балансу Кам’янської багатопрофільної лікарні на баланс КНП "Черкаський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни Черкаської обласної ради",  у зв’язку з надлишком в Кам’янській лікарні;

- нежитлової будівлі електроцеху з прибудовами, із власності територіальної громади м. Черкаси з балансу "Черкаситеплокомуненерго" на баланс КЗ "Черкаський навчально-реабілітаційний центр "Країна добра Черкаської обласної ради". Будівля потрібна на будівництво басейну для дітей з інвалідністю.

Підтримали й два проєкти рішень про зміну найменувань у зв’язку з реорганізацією закладів освіти:

- Черкаський музичний коледж ім. С.С. Гулака-Артемовського - на комунальний заклад фахової передвищої освіти “Черкаський музичний коледж ім. С.С. Гулака-Артемовського Черкаської обласної ради”;

- Уманський медичний коледж - на комунальний заклад фахової передвищої освіти Уманський медичний фаховий коледж Черкаської обласної ради.

Підтримано також низку проєктів рішень щодо санаторію “Пролісок”. Зокрема про відміну рішення обласної ради щодо реорганізації санаторію “Зміна” шляхом саме злиття із санаторієм “Пролісок”. Таке формулювання не дає можливості законно завершити процедуру  реорганізації санаторію “Пролісок”  шляхом перетворення його в комунальне некомерційне підприємство "Черкаський обласний центр медичної реабілітації та оздоровлення дітей "Пролісок" Черкаської обласної ради", розпочату відповідно до рішення обласної ради від 11.10.2019. 

 Згодом підтримали внесення змін до складу комісії з реорганізації цього комунального закладу, а також до статутного капіталу через зміну назви, яка утвориться після реорганізації.

Депутати підтримали і проєкт рішення про  внесення змін до кодів видів економічної діяльності підприємств.

Набрав достатню кількість голосів і викликав дискусію серед депутатів  проєкт рішення про внесення змін до Програми фінансової підтримки підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Черкаської області на 2019-2021 роки.

Йдеться про перерозподілення на 2021 рік для КП “Аеропорт Черкаси” 9 млн 450 тис. грн для погашення кредиторської заборгованості. Ці кошти були передбачені на 2020 рік, проте не були профінансовані. Однак це не вирішить усіх проблем аеропорту, тому депутати вирішили створити спеціальну комісію та детально розібратися в проблемах.

Також підтримали затвердження Програми розвитку та підтримки комунального підприємства «Аеропорт Черкаси Черкаської обласної ради» на 2022 – 2024 роки. Водночас депутати внесли кілька слушних зауважень до цієї програми.

З-поміж іншого підтримано затвердження Положення про порядок проведення перевірки аварійно-рятувальних служб та їх готовності до реагування на надзвичайні ситуації та Табелю оснащення комунальної водолазно-рятувальної служби Черкаської обласної ради

Аби надалі була змога побудувати новий корпус для Черкаського обласного кардіоцентру депутати підтримали проект рішення про надання згоди на поділ земельної ділянки санаторію “Сосновий бір”.


Виконавчий апарат обласної ради