На позачерговій сесії Канівської районної ради внесено зміни до районного бюджету

22 жовтня 2019, 11:13

Голова Канівської районної ради Микола Зоць провів засідання тридцять дев’ятої  позачергової сесії районної ради VІІ скликання.

У роботі сесії взяли участь, сільські голови, голови ОТГ, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій та представники засобів масової інформації.

На початку сесії голова районної ради привітав депутатів та керівників установ і підприємств органів місцевого самоврядування із днем народження, які відзначали в міжсесійний період.

У ході розгляду питань порядку денного, депутати внесли зміни до рішення районної ради від 10.06.2019 №36-4/VII «Про передачу бюджетних установ  (комунальних закладів) із спільної власності територіальних громад сіл Канівського району у власність Таганчанської сільської ради об’єднаної територіальної громади Черкаської області» та до рішення районної ради від 22.12.2018 №28‑14/VII «Про районний бюджет на 2019 рік».

На завершення депутати районної ради обговорили питання про оренду спільного комунального майна районної ради та доручили постійнім комісіям районної ради підготувати пропозиції про використання спільного майна територіальної власності громад.

Народні обранці з усіх питань  порядку денного прийняли відповідні рішення.


Виконавчий апарат обласної ради