"Майнова" комісія рекомендувала низку питань на розгляд сесії

03 березня 2023, 10:08

Депутати під час засідання постійної комісії з питань комунальної власності підприємництва та регуляторної політики підтримали низку проєктів рішень та рекомендували їх на розгляд сесії.

Зокрема, призначення на посади керівників установ спільної власності за результатами конкурсних відборів. Детальніше про це писали ТУТ.

Підтримано і проєкт рішення про передачу автомобілів "швидкої" від Центру екстренки на баланс Маньківської та Чорнобаївської багатопрофільних лікарень. Крім того, передбачається передача операційних ламп від Онкодиспансеру на баланс Чорнобаївської багатопрофільної лікарні та Смілянської міської лікарні для поліпшення матеріально-технічного стану та покращення надання медичної допомоги.

Рекомендовано на розгляд сесії і проєкт рішення про надання дозволу Черкаській обласній лікарні на списання зношеного медичного обладнання. Йдеться про фотолабораторний процесор для обробки рентген плівок, 2007 р., аналізатор визначення електролітів, 2013 р., напівавтоматичний коагулометр, 2013 р., датчик S4-2 до ехокамери, 2006 р., апарат для УЗД, 2001 р. Їхня балансова вартість складає 0 грн. Зауважимо, що обладнання, яка підлягає списанню, попередньо оглянула спеціальна комісія, яка пересвідчилася у їх зношеності. Більше того, до деяких одиниць наразі вже немає реактивів, тож подальше використання неможливе.

Обласні обранці також підтримали проєкти рішень, що стосуються зміни найменування обласного онкодиспансеру, реорганізації Черкаської ЦРА №5, схвалення Меморандуму про партнерство та співпрацю. Ці питання вже були розглянути й на інших комісіях, тож детальніше можна прочитати за гіперлінками.


Виконавчий апарат обласної ради