Кращі учні Червонослобідської громади отримали премії від 2 до 10 тисяч гривень

05 вересня 2019, 16:24

Під час урочистостей з нагоди Дня знань 12 учням Червонослобідської громади (переможцям різних видів олімпіад, МАНу та випусниці, що набрала максимальну кількість балів на ЗНО) було вручено премії. Так, у рамках програми підтримки обдарованих дітей та молоді Червонослобідської сільської ради, що прийнята цьогоріч, кращі учні громади отримали премії від 2 до 10 тисяч гривень.

- Я хочу від імені громади подякувати за те, що ви добре вчитеся, маєте хороші результати. Мені б дуже хотілося, щоб у перспективі ви ставили собі дуже амбітні цілі, наприклад, отримати Нобелівську премію, закінчити престижний виш, повчитися у Києві, Львові, можливо потім у вузах за кордоном. А тоді своїми знаннями робити країну кращою, – зазначила сільський голова Юлія Дубовик, вітаючи нагороджених. 

Також вона зауважила: «Аби підтримати вас на місцевому рівні, новообрані сільські депутати серед першочергових програм ухвалили Програму «Обдаровані діти та молодь» Червонослобідської сільської ради. Уїї рамках найкращі учні нашої громади за свої перемоги на обласних, всеукраїнських, міжнародних етапах олімпіад з базових дисциплін,  конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України, всеукраїнських, міжнародних випробуваннях мають можливість отримати премію у розмірі від 2 до 7 тисяч гривень. А випускники, які набрали максимальну кількість балів на ЗНО, отримають одноразово премію у розмірі 5 тисяч гривень».

Варто зазначити, що залежно від рівня випробувань, у рамках Програми за досягнення у сфері освіти, спорту, культури, позакласній і позашкільній діяльності, кращі вихованці шкіл та позашкільних установ отримуватимуть щомісячно стипендії сільського голови у розмірі від 200 до 700 грн.

Цьогоріч уже 404 вихованці закладів культури та позашкільної освіти, учасників творчих колективів мають досягнення у змаганнях і конкурсах від районного до міжнародного рівня у сфері культури.

Загалом на фінансування премій, стипендій учням та педагогам, які їх підготували, у місцевому бюджеті передбачено 200 тисяч гривень.


Виконавчий апарат обласної ради