Конкурси на заміщення вакантних посадОголошується конкурс на посаду директора комунального закладу "Обласний центр соціально-психологічної допомоги" Черкаської обласної ради


Черкаська обласна рада, відповідно до рішення Черкаської обласної ради від 12.10.2016 № 9-20/VІІ "Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору керівників підприємств, установ, закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Черкаської області", розпорядження голови Черкаської обласної ради від 06.11.2017 № 334-р "Про оголошення конкурсу на посаду директора комунального закладу "Обласний центр соціально-психологічної допомоги" Черкаської обласної ради" оголошує конкурс на посаду директора комунального закладу "Обласний центр соціально-психологічної допомоги" Черкаської обласної ради.

Відомості про юридичну особу:
1) повне найменування: комунальний заклад "Обласний центр соціально-психологічної допомоги" Черкаської обласної ради;
2) місцезнаходження та юридична адреса: 20700, Черкаська область, м. Сміла, вул. Василя Стуса, буд. 35.
Комунальний заклад "Обласний центр соціально-психологічної допомоги" Черкаської обласної ради – заклад, основним завданням якого є надання невідкладних психологічних, соціально-побутових, соціально-педагогічних, соціально-медичних, соціально-економічних, інформаційних і юридичних послуг особам, які опинилися у складних життєвих обставинах для сприяння їх якнайшвидшому поверненню до нормальних умов життєдіяльності.

ВИМОГИ ДО ПРЕТЕНДЕНТА:
1)повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст);
2) післядипломна освіта в галузі управління;
3) стаж роботи за фахом на посаді фахівця із соціальної роботи, практичного психолога, педагога соціального тощо: для магістра – не менше 2 років, спеціаліста – не менше 3 років.
4) вільне володіння державною мовою;

Повинен знати: Конституцію України; закони України та інші нормативно-правові акти органів державної влади, що стосуються діяльності центру; інші нормативно-правові акти, інструкції та методичні документи, що регулюють питання розвитку системи центрів соціально-психологічної допомоги, здійснення ними роботи з різними групами клієнтів; основи державного управління економікою та управління персоналом; основи права; форми контролю за виконанням рішень та доручень; форми та методи роботи із засобами масової інформації; практику застосування чинного законодавства під час роботи з різними групами населення; правила ділового етикету та спілкування; правила та норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту; основні принципи роботи на комп'ютері та відповідні програмні засоби; мову на рівні ділового спілкування та практичного застосування.


ДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ ОСОБА, ЯКА:
1) за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
2) має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
3) є близькою особою або членом сім`ї керівників, що відповідно до статутних документів здійснюють управління закладом, а саме: Черкаської обласної ради, Черкаської обласної державної адміністрації та Департаменту соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації;
4) не відповідає вимогам до претендента.

ОСОБИ, ЯКІ БАЖАЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ ПОДАЮТЬ ТАКІ ДОКУМЕНТИ:
1) заяву про участь у конкурсі із зазначенням відомостей про наявність або відсутність:
- заборони займати зазначену посаду;
- протипоказань, пов’язаних з виконанням роботи в існуючих умовах праці (невідповідність стану здоров’я претендента, роботі, що підлягає виконанню).
2) копію документа, що посвідчує особу;
3) копію документа про вищу освіту з додатком, про післядипломну освіту в галузі управління;
4) копію трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи;
5) медичну довідку про проходження обов’язкових попереднього та періодичного психіатричного оглядів (форма № 122-2/о);
6) сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду (ф. № 140-0 (облікова);
7) довідку про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України;
8) біографічну довідку (резюме), що містить прізвище, ім`я по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку;
9) конкурсну пропозицію у запечатаному конверті;
10) згоду на обробку персональних даних;
11) інші документи, які на думку претендента, підтверджують його професійні чи моральні якості.
Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.

ВИМОГИ ДО КОНКУРСНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ
Претенденти подають конкурсні пропозиції щодо перспективного плану розвитку закладу, що містять проект стратегічного плану розвитку, в якому передбачаються:
1) першочерговий план діяльності закладу протягом одного року;
2) заходи з виконання завдань та реалізації покладених на заклад соціальних функцій, результати аналізу можливих ризиків, а також пропозиції щодо очікуваної динаміки поліпшення показників діяльності закладу;
3) пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу.

Зазначені документи надсилаються на поштову або електронну адресу управління майном виконавчого апарату Черкаської обласної ради:
бульвар Т.Г. Шевченка, 185, кабінет 442, 435а, м. Черкаси, індекс 18000, контактний телефон (0472) 33-54-19, (0472)37-23-69, електронна адреса: mayno-oblrada@ukr.net

СТРОК ПРИЙНЯТТЯ ДОКУМЕНТІВ НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ
Прийом документів здійснюється протягом 20-ти днів з моменту розміщення оголошення про конкурс в засобах масової інформації та на офіційному сайті Черкаської обласної ради з 08.11.2017 до 28.11.2017 включно.

Конкурсний відбір на посаду директора комунального закладу "Обласний центр соціально-психологічної допомоги" Черкаської обласної ради" буде проводитись Черкаською обласною радою 30 листопада 2017 року о 10 год. у Будинку рад, розташованому за адресою: бульвар Т.Г. Шевченка, 185, каб. 434, м. Черкаси.
Результати оголошеного конкурсу будуть оприлюднені на офіційному сайті Черкаської обласної ради протягом трьох днів з дати його завершення.


Загальний опис діяльності
та фінансово-економічного стану комунального закладу
"Обласний центр соціально-психологічної допомоги"
Черкаської обласної ради


Комунальний заклад "Обласний центр соціально-психологічної допомоги" Черкаської обласної ради (далі – Центр) функціонує з 2012 року.
Центр розташований у місті Сміла за адресою: вул. Василя Стуса, 35 та займає частину орендованого приміщення площею 250 кв.м, власником якого є Смілянська міська рада.
Центр розрахований на 20 ліжкомісць. Клієнтами Центру є сім’ї з дітьми та одинокі громадяни, які опинились у складних життєвих обставинах та не можуть самостійно їх вирішити.
У Центрі налічується 6 житлових кімнат, приміщення загального користування, бібліотека та кімната відпочинку з ігровим куточком, дитячий майданчик. Приміщення обладнано меблями, забезпечено м’яким і господарським інвентарем, побутовою та оргтехнікою.
Клієнти Центру отримують допомогу фахівців в умовах денного стаціонару або з цілодобовим проживанням.
Максимальний строк проживання у Центрі становить 90 діб. За 9 місяців 2017 року у Центрі перебувало та одержувало допомогу:
цілодобовий стаціонар – 41 особа;
денний стаціонар – 27 осіб;
З вищевказаних клієнтів Центру 97% відраховано з позитивним результатом роботи.
Всього клієнтам Центру протягом 2017 року надано понад 2500 послуг, а саме:


№ з/п

Вид послуги (результат роботи)

Кількість
1.Захищено права особи38
2.Соціалізовано та адаптовано в соціум25
3.Отримали практичні навички догляду та виховання дитини44
4.Відновлено втрачені соціальні зв’язки11
5.Налагоджено стосунки з родичами33
6.Організовано медичне обстеження40
7.Отримали допомогу у лікуванні18
8.Отримали реєстрацію3
9.Поліпшено психо-емоційний стан66
10.Одержали допомогу одягом, взуттям59
11.Одержали допомогу продуктами харчування18
12.Сформовано нові соціальні зв’язки14
13.Оформлено державну соціальну допомогу сім’ям з дітьми31
14.Вирішено житлово-побутові проблеми, у тому числі поліпшено житлові умови21
15.Влаштовано на роботу11
16.Влаштовано на навчання3
17.Влаштовано у дошкільний навчальний заклад11
18.Оформлено/відновлено документи6
19.Вирішено соціально-побутові проблеми1156
20.Проведено індивідуальних консультацій  психолога для дорослих (діагностика+корекція)271
21.Проведено індивідуальних консультацій психолога для дітей (діагностика+корекція)313
22.Проведено юридичних консультацій98
23.Проведено групових творчих занять для дітей84
24.Проведено тренінгів, групових занять для жертв насильства.43
25.Інше71


При Центрі створено Пункт обігріву, який працює в зимовий час.
Основним документом, що регламентує роботу Центру є Положення про комунальний заклад "Обласний центр соціально-психологічної допомоги" Черкаської обласної ради", затверджене розпорядженням голови Черкаської обласної ради від 30.05.2016 р № 146-р.
Центр створений та утримується за рахунок видатків обласного бюджету.
Головним розпорядником коштів закладу є Департамент соціального захисту населення Черкаської облдержадміністрації.
Центр є неприбутковою організацією. Для забезпечення діяльності Центру і виконання покладених на нього функцій щорічно складається основний плановий документ - кошторис доходів і витрат. У 2017 році на вищевказані цілі передбачено 851 098 грн. загального фонду, з них:


КЕКВСтаття видатківСума, грн
2111Заробітна плата520 000
2120Нарахування на оплату праці114 650
2210Предмети, матеріали, обладнання та інвентар76 215
2240Оплата послуг (крім комунальних)40 000
2250Видатки на відрядження2 000
2271Оплата теплопостачання53 359
2272Оплата водопостачання та водовідведення5 299
2273Оплата електроенергії39 575


Станом на 01.11.2017 року штат Центру складає 10 осіб (в т.ч. 2 штатні одиниці на 0,5 ставки). До числа фахівців та робітників закладу входять: директор, головний бухгалтер, юрисконсульт, соціальний педагог, психолог, прибиральник службових приміщень, медична сестра та чотири чергових адміністратори.
Протягом 2017 року у закладі перебували мешканці міст Черкаси, Сміла та Черкаського, Смілянського, Чигиринського, Кам’янського, Жашківського, Городищенського, Маньківського і Катеринопільського районів.Оголошується конкурс на посаду директора комунального закладу "Обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" Черкаської обласної ради


Черкаська обласна рада, відповідно до рішення Черкаської обласної ради від 12.10.2016 № 9-20/VІІ "Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору керівників підприємств, установ, закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Черкаської області", розпорядження голови Черкаської обласної ради від 06.11.2017 № 333-р "Про оголошення конкурсу на посаду директора комунального закладу "Обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" Черкаської обласної ради" оголошує конкурс на посаду директора комунального закладу "Обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" Черкаської обласної ради.
Відомості про юридичну особу:
1) повне найменування: комунальний заклад "Обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" Черкаської обласної ради;
2) місцезнаходження та юридична адреса: 20700, Черкаська область, м. Сміла, вул. Василя Стуса, буд. 35.
Комунальний заклад "Обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" Черкаської обласної ради – заклад для тимчасового проживання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 15 до 18 років, а також осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 18 до 23 років, метою діяльності якого є створення умов для їх соціальної адаптації.


ВИМОГИ ДО ПРЕТЕНДЕНТА:

1) повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст);
2) післядипломна освіта в галузі управління;
3) стаж роботи за фахом на посаді фахівця із соціальної роботи, педагога соціального, психолога, або педагога: для магістра – не менше 2 років, спеціаліста – не менше 3 років.
4) вільне володіння державною мовою;

Повинен знати: Конституцію України , закони України та нормативно-правові акти, що регулюють питання розвитку системи соціальних гуртожитків, здійснення гуртожитками роботи з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, віком від 15 до 18 років, а також з особами з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 18 до 23 років, практику застосування законодавства України під час проведення роботи із зазначеними групами клієнтів; основи законодавства про житло, державного управління економікою та управління персоналом; основи права; форми контролю за виконанням рішень та доручень; форми та методи роботи із засобами масової інформації; правила ділового етикету; правила та норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту; основні принципи роботи з оргтехнікою та відповідними програмними засобами.


ДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ ОСОБА, ЯКА:
1) за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
2) має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
3) є близькою особою або членом сім`ї керівників, що відповідно до статутних документів здійснюють управління закладом, а саме: Черкаської обласної ради, Черкаської обласної державної адміністрації та Департаменту соціального захисту населення Черкаської обласної державної адміністрації;
4) не відповідає вимогам до претендента.


ОСОБИ, ЯКІ БАЖАЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ ПОДАЮТЬ ТАКІ ДОКУМЕНТИ:
1) заяву про участь у конкурсі із зазначенням відомостей про наявність або відсутність:
- заборони займати зазначену посаду;
- протипоказань, пов’язаних з виконанням роботи в існуючих умовах праці (невідповідність стану здоров’я претендента, роботі, що підлягає виконанню).
2) копію документа, що посвідчує особу;
3) копію документа про вищу освіту з додатком, про післядипломну освіту в галузі управління;
4) копію трудової книжки або документів, що засвідчують досвід роботи;
5) медичну довідку про проходження обов’язкових попереднього та періодичного психіатричного оглядів (форма № 122-2/о);
6) сертифікат про проходження профілактичного наркологічного огляду (ф. № 140-0 (облікова);
7) довідку про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України;
8) біографічну довідку (резюме), що містить прізвище, ім`я по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку;
9) конкурсну пропозицію у запечатаному конверті;
10) згоду на обробку персональних даних;
11) інші документи, які на думку претендента, підтверджують його професійні чи моральні якості.
Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.


ВИМОГИ ДО КОНКУРСНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ
Претенденти подають конкурсні пропозиції щодо перспективного плану розвитку закладу, що містять проект стратегічного плану розвитку, в якому передбачаються:
1) першочерговий план діяльності закладу протягом одного року;
2) заходи з виконання завдань та реалізації покладених на заклад соціальних функцій, результати аналізу можливих ризиків, а також пропозиції щодо очікуваної динаміки поліпшення показників діяльності закладу;
3) пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу.

Зазначені документи надсилаються на поштову або електронну адресу управління майном виконавчого апарату Черкаської обласної ради:
бульвар Т.Г. Шевченка, 185, кабінет 442, 435а, м. Черкаси, індекс 18000, контактний телефон (0472) 33-54-19, (0472)37-23-69, електронна адреса: mayno-oblrada@ukr.net


СТРОК ПРИЙНЯТТЯ ДОКУМЕНТІВ НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ
Прийом документів здійснюється протягом 20-ти днів з моменту розміщення оголошення про конкурс в засобах масової інформації та на офіційному сайті Черкаської обласної ради з 08.11.2017 до 28.11.2017 включно.

Конкурсний відбір на посаду директора комунального закладу "Обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" Черкаської обласної ради буде проводитись Черкаською обласною радою 01 грудня 2017 року о 10 год. у Будинку рад, розташованому за адресою: бульвар Т.Г. Шевченка, 185, каб. 434, м. Черкаси.
Результати оголошеного конкурсу будуть оприлюднені на офіційному сайті Черкаської обласної ради протягом трьох днів з дати його завершення.

Загальний опис діяльності
та фінансово-економічного стану "Обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування"
Черкаської обласної ради

Комунальний заклад "Обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" Черкаської обласної ради (далі-Гуртожиток) функціонує з жовтня 2012 року.
Основними завданнями Гуртожитку є забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 15 до 18 років, а також осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 18 до 23 років, тимчасовим житлом, надання цим особам психологічних, соціально-економічних, юридичних, соціально-економічних та інформаційних послуг.
Гуртожиток розрахований на одночасне проживання 22 осіб тривалістю до трьох років.
Заклад розміщений у відремонтованому, придатному до проживання приміщенні, з кімнатами, розрахованими на 2-3 ліжко-місця. Крім того, Гуртожиток обладнано побутовою кімнатою, кухнею, кімнатою для відпочинку, забезпечено необхідним інвентарем та побутовою технікою.
Гуртожиток проводить свою діяльність з дотриманням:
- принципів захисту прав людини;
- гуманності та законності;
- доступності послуг;
- конфіденційності;
- поваги до особистості.
З 1 березня 2013 року по 20.10.2017 року у Гуртожитку проживала 51 особа, з них:
- проживає станом на 20.10.2017р. - 22 особи.
Всього клієнтам Гуртожитку протягом 2017 року надано понад 300 послуг, а саме:


Вид послуг

Кількість
Влаштовано на навчання8
Влаштовано на роботу32
Поставлено на квартирний облік22
Навчено соціально-побутовим навичкам39
Налагоджено зв'язки з родиною10
Оформлено відсутні документи14
Організовано медичне обстеження102
Отримано/відновлено реєстрацію за місцем проживання31
Надано допомогу одягом, взуттям46


У Гуртожитку створено та працює молодіжний клуб "Імпульс", завданням якого є планування та проведення заходів, що сприятимуть:
- розвитку уміння самопредставництва особи;
- захисту прав;
- веденню домашнього господарства;
- розвитку комунікативних навичок;
- навичкам пошуку роботи;
- статевому вихованню;
- формуванню основ здорового способу життя;
- удосконаленню знань з основ етики, етикету та особистої гігієни.
Комунальний заклад "Обласний соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування" Черкаської обласної ради орендує приміщення на 2 поверсі будівлі, площею 303,5 кв. м, яка знаходиться на балансі СКП "Наш дім", за адресою: м. Сміла, вул. Василя Стуса, 35.
Гуртожиток є неприбутковим закладом та утримується за рахунок коштів обласного бюджету, передбачених Департаменту соціального захисту населення Черкаської облдержадміністрації (далі – Департамент) на реалізацію програм і заходів соціального захисту населення, коштів відповідних місцевих бюджетів, а також за рахунок інших джерел, не заборонених чинним законодавством. Головним розпорядником коштів є Департамент. Основним фінансовим документом, відповідно до якого здійснюється діяльність закладу, є кошторис та річний план асигнувань, затверджений головним розпорядником коштів.
На утримання Гуртожитку у 2017 році було виділено 749,400 тис. грн., а саме:


КЕКВСтаття видатківСума, грн
2111Заробітна плата 447900
2120Нарахування на оплату праці99037
2210Предмети, матеріали, обладнання та інвентар60175
2240Оплата послуг (крім комунальних)52188
2250Видатки на відрядження1400
2271Оплата теплопостачання59561
2272Оплата водопостачання та водовідведення6000
2273Оплата електроенергії23139


Станом на 01.11.2017 року штат Гуртожитку складає 10 осіб. До числа фахівців та робітників закладу входять: директор, бухгалтер (0,5 ставки), педагог соціальний, завідувач господарством, прибиральник службових приміщень (0,5 ставки), 4 адміністратори чергових та робітник з комплексного обслуговування приміщень.
На даний час у Гуртожитку проживають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування із Золотоніського, Драбівського Городищенського, Кам'янського, Смілянського, Корсунь-Шевченківського, Тальнівського, Канівського, Чигиринського, Черкаського, Христинівського районів та міст Черкаської області.