Керівників ОТГ Черкащини навчали створювати успішні громади

17 травня 2019, 10:39

Як повідомляють у Черкаському Центрі розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону, проведено навчання для керівників новостворених громад.

Як, крок за кроком, створити успішну громаду, керівники новостворених ОТГ Черкащини дізнавалися у рамках курсу «Успішна громада: крок за кроком» від Програми «U-LEAD з Європою».

– Семінари серії «Кроки для керівників» охоплюють різноманітні аспекти забезпечення ефективної роботи керівництва громади, – констатувала радник з муніципальних послуг Черкаського ЦРМС Анна Сарана. – У ході нинішніх занять керівники громад отримали вичерпну інформацію щодо основних аспектів реформи освіти, основних викликів перед ОМС в управлінні освітою, деяких нюансів забезпечення системи освіти в умовах реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади. Голів громад дуже цікавило створення ефективного органу управління освітою на місцевому рівні, джерела її фінансування та створення ефективної освітньої мережі в ОТГ.

Так само корисною їм видалась інформація щодо реформи охорони здоров’я в Україні, нового механізму фінансування сектору охорони здоров’я, надання високоякісних послуг первинної медичної допомоги та ролі ОТГ в цьому процесі.

Дуже важливою складовою цих навчальних заходів було отримання головами громад кращих практик впровадження реформи охорони здоров’я та системи освіти на місцевому рівні.

 


Виконавчий апарат обласної ради