Громадський бюджет запроваджують у Набутівській ОТГ

08 жовтня 2019, 10:30

В селі Нетеребка Набутівської ОТГ відбулась консультаційна зустріч із розробки нормативно-правових документів необхідних для запровадження Громадського бюджету.

Представники Набутівської об’єднаної територіальної громади обговорили загальні принципи та особливості його запровадження у своїй  громаді й  визначили суму, яка буде виділена з бюджету громади на реалізацію проектів.

Активні та небайдужі мешканці громади разом працівниками сільської ради, активно попрацювали над розробкою Положення про Громадський бюджет в Набутівській об’єднаній територіальній громаді. Також був сформований документ, що регламентуватиме діяльність Координаційної ради з питань громадського бюджету.

Присутні на заході громадяни  також долучились до розробки інших документів, які  необхідні для успішного запровадження механізму громадського бюджетування в громаді.

Підтримку при  розробці нормативних документів надала експертка  з громадського бюджету Людмила Проценко, в рамках проекту «Впровадження та розвиток громадського бюджету в об’єднаних територіальних громадах Чернігівської та Черкаської областей», який ГО «Асоціація демократичного розвитку», реалізує за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.


Виконавчий апарат обласної ради