Директора школи-інтернат нагороджено почесною відзнакою

04 червня 2019, 10:39

Перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко відвідав комунальний заклад обласної ради – спеціалізовану загальноосвітню школу-інтернат з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю, що в селі Шевченкове на Звенигородщині.

Це сучасний заклад освіти, де створено сприятливі умови для навчання та творчого розвитку дітей з урахуванням їх здібностей, пізнавальних інтересів і нахилів, формування їх національної свідомості засобами класичного та національного мистецтва.

Відповідно до навчальних планів і програм, положень нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти тут створені умови для повноцінного інтелектуального, творчого, морального, фізичного розвитку учнів тощо.

Навчальний заклад регіонального рівня з 2014 року працює над темою дослідно-експериментальної роботи "Педагогічні умови соціалізації обдарованих учнів в умовах школи-інтернату".

Лише за останнє десятиліття педагогічний колектив школи-інтернат відзначено Дипломом Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності, медаллю «Мистецький олімп України», Золотою медаллю за I місце у Другій Всеукраїнській виставці-конкурсі «Інноватика в освіті України», Золотою та Срібними медалями за участь у Шостій та Восьмій Міжнародних виставках «Сучасні заклади освіти».

Школа-інтернат – дипломант Всеукраїнської громадської акції «Флагмани освіти і науки України», переможець IX Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій; переможець обласного етапу конкурсу та за результатами Всеукраїнського етапу конкурсу ввійшла в Національну мережу шкіл сприяння здоров’ю, Міжнародного молодіжного конкурсу волонтерських проектів-2013 за проект «Від серця до серця».

Вже багато десятків років керує навчально-виховним закладом Ліна Терещенко. Цього дня педагогічний колектив та вихованці відзначали закінчення чергового навчального року.

Валентин Тарасенко привітав учнів, випускників школи та їх батьків із закінченням навчального року, побажав їм та працівникам освітньої установи всього найкращого в подальшому житті.

Присутніх на урочистому зібранні привітали також заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Оксана Сімушіна,  начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Максим Зеленський, місцеві керівники та інші шановані гості.

Всі присутні мали змогу насолодитися переглядом концерту, який було підготовлено талановитими вихованцями цього закладу.

В ході свого виступу Валентин Петрович вручив директору цього чудового навчального закладу Ліні Денисівні Терещенко почесну відзнаку – медаль «За заслуги перед Черкащиною».

Зазначимо, що Ліна Денисівна – спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, Заслужений працівник освіти України, відмінник освіти України, кавалер Ордена княгині Ольги III ступеня, лауреат премії ім. Народного учителя О. А. Захаренка. Має  педагогічний стаж – 57 років.


Виконавчий апарат обласної ради